Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Nikkor 35mm

  1. #11

    Domyślnie

    Masz możliwość korzystania z:
    - Rękojmi (firmy)
    - Niezgodność tow. z umową (osoby fizyczne)
    - Gwarancja

    w każdym z tych 3 przypadków obiektyw pojedzie do serwisu na kalibrację i zostanie Ci zwrócony po regulacji. W przypadku pierwszych dwóch opcji wszystko będzie trwało dłużej o 2 tyg. Tylko tyle możesz.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  2. #12

    Domyślnie

    Mam d90. Kwestia jest taka ze kupiłem ten obiektyw w Krapkowicach a mieszkam we Wrocławiu. I chciałbym to zalatwiac tutaj a nie jechac do Krapkowic bo i tak oni mieli tylko jedna sztuke. Czy BF czy FF sprawdze dopiero za kilka dni bo tam został. Po kilku fotkach założyłem 50mm 1.8 i byla wyrazna roznica. Aha wysylajac do Nikona wysyłam na ich koszt?

  3. #13

    Domyślnie

    W ogóle to jak się kupuje obiektyw to wypada wybrac się z aparatem. To po pierwsze. Po drugie sam miałem nikona D90 i BF więc nie wyszystkie obiektywy działały jak należy. A po trzecie to że aparat nie ostrzy z tym obiektywem to wcale nie musi być wina obiektywu (może Twój 50mm też ma wade jak korpus i razem to sobie fajnie działa). Na NIEUŻYWANY produkt masz chyba 30 dni na zwrot, ale on juz jest uzywany wiec pozostaje Ci serwis. Niestety takie prawo. Więc polecam aparat pod pache nastepnym razem zanim wydasz kolejne stówki na obiektyw.
    D750/D700 / D80 + Nikkor N 24-70 + Nikkor 50mm + Samyang 14mm + SB600

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zamkowski Zobacz posta
    ... Na NIEUŻYWANY produkt masz chyba 30 dni na zwrot, ale on juz jest uzywany wiec pozostaje Ci serwis. Niestety takie prawo. Więc polecam aparat pod pache nastepnym razem zanim wydasz kolejne stówki na obiektyw.
    nie ma znaczenia czy używany czy nie, przy zakupach w sklepie stacjonarnym sprzedawca nie ma obowiązku przyjmować zwrotu, nawet jeżeli zażądasz tego 5 min po zakupie.


    Do autora, jeżeli chodzi o reklamację to nie musisz jej załatwiać w tym samym punkcie co kupiłeś. Zwrotu nie przyjmą w żadnym, ale reklamację/niezgodność przyjmą bez różnicy na to w którym był kupiony. To jedna sieć więc nie powinno być z tym problemu.
    Nikon Canon Zenit i dwa Fiedy

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zamkowski Zobacz posta
    Na NIEUŻYWANY produkt masz chyba 30 dni na zwrot, ale on juz jest uzywany wiec pozostaje Ci serwis. Niestety takie prawo....
    Co Ty nie powiesz?? A gdzie to takie prawo??? Najpierw sprawdź, zanim napiszesz głupotę.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  6. #16

    Domyślnie

    ja sie dziwię, że jeszcze ktoś kupuje w sklepie fotojoker stacjonarnie.. przy zakupie przez net do 10 dni możesz zwrócic bez przyczyny! Jak dla mnie te sklepiki powinny za taką działalność wszystkie splajtować no ale ja już to gdzieś pisałem Polak lubi być robiony w ......

    dodam, że kupuje u nich przez net i są bardzo solidni i szybko realizują zamówienie, stargany omijam szerokim kołem. Z abfoto miałem lepsze wrażenie ale fakt, że cena dodatkowo jest większa niż w zakupie przez internet powoduje moja podobną reakcję - znaczy boczkiem boczkiem. Oglądać sprzęt chodzę do m1, saturn itp więc sklepiki tych firm dla mnie mogą za te działania paść na ryj... wystarczy mi ich bardzo dobre funkcjonowanie w internecie.

    W Twoim wypadku zanieś im obiektyw niech sami wysyłają do serwisu - tutaj przyznam nie mam pojecia czy Ty zaplacisz za przesyłkę (co bardzo prawdopodobne) czy oni... miło by bylo się zdziwić...
    Ostatnio edytowane przez jarvik ; 02-07-2011 o 23:01

  7. #17

    Domyślnie

    Nic nie zapłaci jeśli sprzęt jest na gwarancji, gdy odda w sklepie.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •