Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Kołobrzeg
    Posty
    138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yova Zobacz posta
    Masz to bodajże w 4-ro stopniowej skali. W menu sprawdzasz jaki jest stopień zużycia baterii, nie naładowania
    Od 0 do 4, więc pięciostopniowej
    N

  2. #12

    Domyślnie

    dziś sprawdzałem stopień zużycia w skali 0-4 jest 0 (New)co wg instrukcji bateria jest sprawna, a problem występuje. Aparat w ramach NPS wysłałem do serwisu, czekam na wieści.

  3. #13
    Martin2K
    Gość

    Domyślnie

    Jeżeli aparat wyświetla czarne tło ale żyje to raczej nie wina baterii. Daj znać jak otrzymasz kosztorys naprawy

  4. #14

    Domyślnie

    do wymiany jest mechanizm naciągu lustra/migawki oraz samo lustro. Wymiana wyklejek i czyszczenie matrycy koszt - 875zł.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukas_78 Zobacz posta
    dziś sprawdzałem stopień zużycia w skali 0-4 jest 0 (New)co wg instrukcji bateria jest sprawna, a problem występuje. Aparat w ramach NPS wysłałem do serwisu, czekam na wieści.
    Ja jeszcze nie spotkałem baterii Nikonowskiej, która pokazuje więcej niż "0". Sam ma taką, która trzyma bardzo słabiutko, ale pokazuje "0".
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukas_78 Zobacz posta
    do wymiany jest mechanizm naciągu lustra/migawki oraz samo lustro. Wymiana wyklejek i czyszczenie matrycy koszt - 875zł.
    Miałem coś podobnego w D80 ale ze 2 lata temu. Wymiana mechanizmu otwarcia migawki kosztowała mnie 450,-

    i 14 dni ale u p.Adama Bieńka w Wa-wie tel. 500204343 . Zadzwoń, zapytaj.

    Pzdr
    Nikon;Nikkor, trochę chęci i mało czasu.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •