Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie albumy tradycyjne PANORAMA

    Hej, szukam albumu panoramicznego, tak ok 25x35 cm, Czy ktoś z Was mógłby mi coś polecić, jakiś konkretny model z którym się zetknął, mam dostęp do poldomów, henzo, walther, gedeona, lotmara i panodii i kicha Szukam czarnej karty, najlepiej 50 kart ( 100 stron )

    Może jest jakaś firma o której nie słyszałam, albo może ktoś na zamówienie robi ?
    Narazie Barański to ostateczność, szukam czegoś dobrego, ale nie aż tak rewelacyjnego...cena jak na zdjęcia z wakacji trochę za wysoka

    Pomóżcie

    ps. natknęłam się na Viva Literę, nowość dla mnie, zgłębię ofertę ale i tak czekam na rady
    Ostatnio edytowane przez monikowska ; 24-06-2011 o 23:59
    www.monikowska.pl
    blog.monikowska.pl
    Kanon fotografii to Nikon

  2. #2

    Domyślnie

    Oglądałem albumy 19x24 z Viva Litera i te proporcje wyglądają fajnie. W ofercie nie widziałem albumów o wielkości, jaka Cię interesuje. Myślę, że warto napisać do nich. Nie powinni mieć problemu ze zrobieniem takiego.

  3. #3

    Domyślnie

    No i Barański też ma, ale trochę większy - 30x43cm. O 25x35 nie słyszałem, co nie znaczy, że ktoś takiego nie robi, ale myślę, że tylko na zamówienie - w gotowcach nie ma co szukać.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    odgrzebię.

    spróbujemy w najbliższym tygodniu zrobić próbny 25x33, 25x35 na dzień dzisiejszy będzie byłby trochę kosztowniejszy, choć nie wykluczam w najbliższej przyszłości

  6. #6

    Domyślnie

    och jak od dawna już robimy panoramy, 25x33 jest super jeśli w nim wklejamy zdjęcia 15x23 poziome lub pion 2szt 10x15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •