Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borowa Zobacz posta
    Jest to bardzo łatwe, leżąc na plecach na dnie powiedź "P"
    Mogłeś tylko dodac żeby przedtem przejśc odpowiedni kurs, żeby to "P" nie było osatnim wypowiedzianym w życiu.
    Fujifilm X-E3 23/2

  2. #12

    Domyślnie

    David - to można robić mają sprzęt nurkowy na plecach - wtedy łatwiej ale z drugiej strony ciężej bo najlepsze O-bąble wychodzą na spokojnej wodzie stąd bardzo lubie zejść na bezdechu (freediving) na dno (czy to basenu czy morza) na kilka metrów i wtedy puszczać
    Mój rekord to ok 20 O-bąbli na jednym wdechu (freediving)
    JAk się ich puszcza więcej, to czasem się zderza że przez siebie przechodzą a czasem jeden drugiego wsysa - bo tak naprawde ten bąbel caly czas wiruje

    Raz udało mi się puścić takiego z ok 20m tak mocno wirował że się zatrzymał na kilkanaście sekund na ok 10m, wtedy podpłynołem i patrzyłem się - coś niesamowitego jak bąbel utrzymuje głebokość i wiruje wsysają wszytskie małe bąbelki w swój pierścień... zawsze chciałem to nagrać na kamerze ale nie było ze mna operatora.....
    śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
    Pawel Borowka
    <')(((<-( <')(((<-( The deeper I go
    <')(((<-( The better I get

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borowa Zobacz posta
    David - to można robić mają sprzęt nurkowy na plecach - wtedy łatwiej ale z drugiej strony ciężej bo najlepsze O-bąble wychodzą na spokojnej wodzie stąd bardzo lubie zejść na bezdechu (freediving) na dno (czy to basenu czy morza) na kilka metrów i wtedy puszczać
    Mój rekord to ok 20 O-bąbli na jednym wdechu (freediving)
    JAk się ich puszcza więcej, to czasem się zderza że przez siebie przechodzą a czasem jeden drugiego wsysa - bo tak naprawde ten bąbel caly czas wiruje

    Raz udało mi się puścić takiego z ok 20m tak mocno wirował że się zatrzymał na kilkanaście sekund na ok 10m, wtedy podpłynołem i patrzyłem się - coś niesamowitego jak bąbel utrzymuje głebokość i wiruje wsysają wszytskie małe bąbelki w swój pierścień... zawsze chciałem to nagrać na kamerze ale nie było ze mna operatora.....
    Musisz miec pojemne płuca , a dałoby radę zrobic tak dużego aby sunąc do góry otoczył człowieka?
    Fujifilm X-E3 23/2

  4. #14

    Domyślnie

    tak, można, zrobilem to ale...
    Bąbel musi być puszczony z min 10metrow, po przecież chcesz uzyskać średnice ok 50-80cm a z ust wychodzi ok 3cm, z im głebsza puścisz tym bąbel będzie większy przy powierzchni. Jeżeli woda będzie się mieszać nad Tobą to rozwali bąbel...

    Ja coś takiego zrobiłem a poźniej na płetwach lub monopłetwie przepływałem przez......
    Szkoda że nikt tego nie uwiecznił na foto lub video...
    śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
    Pawel Borowka
    <')(((<-( <')(((<-( The deeper I go
    <')(((<-( The better I get

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •