Close

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 94
  1. #11

    Domyślnie

    Piotrze,

    Rozumiem problemy. A masz może jakieś rozeznanie co do hoteli/moteli umiejscowionych w szeroko pojętym pobliżu warsztatów? Myślę, że potencjalnym zainteresowanym, było by łatwiej, jakby nie musieli martwić się o nocleg na własną rękę

  2. #12

    Domyślnie

    A ja mam pytanie za 100pkt do fotografów, którzy już uczestniczyli w w/w warsztatach - chciałabym zobaczyć, jakie zdjęcia robiliście przed nimi, a jakie robicie po nich. Dosyć istotna sprawa, bo dokumentująca Wasz postęp i zdobytą wiedzę. Ktoś się podzieli?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #13

    Domyślnie

    Dopisałem w głównym wątku listę hoteli w okolicy. Jestem też do waszej dyspozycji pod numerem 603 505 625

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martine Zobacz posta
    A ja mam pytanie za 100pkt do fotografów, którzy już uczestniczyli w w/w warsztatach - chciałabym zobaczyć, jakie zdjęcia robiliście przed nimi, a jakie robicie po nich. Dosyć istotna sprawa, bo dokumentująca Wasz postęp i zdobytą wiedzę. Ktoś się podzieli?
    Dziwne pytanie bo uważam że po jednych warsztatach nie da się by zdjęcia były rewelacyjne więc sprawdzanie zdjęć przed i po warsztatach mija się z celem. Myślisz że po jednym spotkaniu zmieni się coś ? Potrzeba samemu znaleźć swój styl i trzymać się tego a takie szkolenia mogą naprowadzić na odpowiednią drogę no i na pewno można wynieść bardzo dużo
    A wielu znanych i dobrych fotografów również uczestniczy w takich warsztatach

    Widziałem kilka zdjęć w wątki z ostatnich warsztatów
    http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...=181066&page=6
    Ostatnio edytowane przez marcogk ; 21-06-2011 o 15:00
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martine Zobacz posta
    A ja mam pytanie za 100pkt do fotografów, którzy już uczestniczyli w w/w warsztatach - chciałabym zobaczyć, jakie zdjęcia robiliście przed nimi, a jakie robicie po nich. Dosyć istotna sprawa, bo dokumentująca Wasz postęp i zdobytą wiedzę. Ktoś się podzieli?
    Ciężkie pytanie, ale za kwotę, którą kosztują te warsztaty nie ma co się zastanawiać.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kondzio-foto Zobacz posta
    Ciężkie pytanie, ale za kwotę, którą kosztują te warsztaty nie ma co się zastanawiać.
    nie sztuką jest wywalić nawet te 350zł w błoto, stąd pytanie
    zdjęcia ślubne robię już jakiś czas, chcę wiedzieć, czy nauczę się czegoś w sferze techniczno-sprzętowej oraz obróbki zdjęć. bo przebieg całej uroczystości znam na pamięć :P
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #17
    Oszczędny w słowach Awatar somrozen
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Słupsk/Koszalin
    Posty
    225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martine Zobacz posta
    nie sztuką jest wywalić nawet te 350zł w błoto, stąd pytanie
    zdjęcia ślubne robię już jakiś czas, chcę wiedzieć, czy nauczę się czegoś w sferze techniczno-sprzętowej oraz obróbki zdjęć. bo przebieg całej uroczystości znam na pamięć :P
    Martine, sama możliwość wymiany doświadczeń z innymi obecnymi w trakcie warsztatów fotografami, zachęciła mnie do skorzystania z tej arcyciekawej propozycji Piotra, porównaj także ile takie kursy kosztują w innych miastach, wspomnę tylko na marginesie o moim doświadczeniu z toruńskim organizatorem takich warsztatów(TSF), gdzie od kilku miesięcy próbuję odzyskać wpłacone nie małe pieniądze, gdzie organizator oszukuje uczestników i przekłada kursy co 2 miesiące nie dając możliwości wycofania się. Piotr robi to na prawdę profesjonalnie, i jeśli na samym szkoleniu, technicznie-sprzętowo niczego nowego się nie nauczysz, a wierzę, że tak nie będzie, to możliwości jakie daje to spotkanie a o których wspomniałem na początku mego postu podniosą o stopień wyżej twoją wiedzę o reportażu ślubnym. Ja nie żałuje ani grosza wydanego na ten kurs.
    ======================================
    D4s,D4,D700,2xN24-70,N70-200,N70-300,N85,N50,SB700,2xSB910, DJI Phantom 2V+, DJI MAVIC, DJI OSMO...żaden ze mnie fotograf.

  8. #18

    Domyślnie

    jejku... nowy termin a ja...

    Piotrze - nie śmiem w ogóle zapytać ale czy na sierpień coś planujesz? znaczy się z fot. ślubnej?
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  9. #19

    Domyślnie

    Dzięki serdeczne za miłe komentarze. Miło to czytać. Od początku kursów staram się aby sprzyjający dobrej fotografii klimat był przewodni dla kursów. atmosfera ułatwia zrozumienie tematu i być może dla kogoś jego pogłębienie. Przekazuję swoje wieloletnie doświadczenia i staram się to robić czytelnie i zrozumiale.

    Myślę że w sierpniu też coś wymodzimy choć muszę zaplanować jakiś urlop i wtedy może być ciężko...

  10. #20
    Oszczędny w słowach Awatar Garos
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    HollyŁódź
    Posty
    138

    Domyślnie

    aaaa przypomniało mi się Piotrze - czy już masz nową fryzurę ???
    Nikon D300 + kilka weków
    www.fotokadry.wordpress.com

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •