Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie 18-55 dajcie pomysł a przerobie!! :)

    Siema wszystkim Mam KIT-a 18-55 VR niestety podczas pracy przy zmianie szkła wyślizgnął się z ręki i poleciał w płytki, jak można się domyślić no nie mogło zakończyć się na rysach. Urwałem od mocowania układu optycznego można powiedzieć, że przerobiłem go na TiltShifta....Rusza się układ soczewek. Miałem sprzedawać jako uszkodzony aaale oświeciło mnie zamiast inkasować za niego 30zł max można go jakoś przerobić, są kubki a'la atrapy szkieł i w sumie dało by rade coś takiego w nim zrobić aaale to jakieś takie słabe. Jeżeli macie jakiś mega pomysł co można zrobić z tym szkłem to pisać poniżej tylko bez głupich komentarzy typu wyrzucić. Ma być przerobiony na coś innego z zachowaniem zewnętrznego wyglądu. Najciekawszy pomysł w miarę technicznych możliwości zrealizuję i zaprezentuję etapy jego produkcji Dawać dawać!!!!

  2. #2

    Domyślnie

    nie wiem, moze da sie tam w tym malego ptasznika hodowac?

  3. #3

    Domyślnie

    o kurna....pomysł który mi zrysał beret.... nie spodziewałbym się nigdy

  4. #4

    Domyślnie

    uchwyt do własnoręcznie wykonanej wiertarki

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar Garos
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    HollyŁódź
    Posty
    138

    Domyślnie

    Kup małą oprawkę do żarówki,mały klosz lub abażur,przewód,wtyczkę i zrób fajną lampkę na biurko.Jak będziesz siedział przy kompie,zapalisz swojej roboty lampeczkę
    Nikon D300 + kilka weków
    www.fotokadry.wordpress.com

  6. #6

    Domyślnie

    lampka, też dobra opcja padło już hasło latarka z przełącznikiem tym od VR, nie mogę rozkmnić tego uchwytu do własnoręcznie wykonanej wiertarki? może nie kumam ironii?
    Ostatnio edytowane przez wosik ; 12-06-2011 o 17:58

  7. #7

    Domyślnie

    wsadź do środka 35/1,8

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    nie nie nie obiektyw ma nie być obiektywem choć w sumie to wsadzenie szkła 35mm nie jest wcale takim złym pomysłem

  10. #10

    Domyślnie

    tylko zrób tak, żeby vr z 18-55 działał

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •