Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    a po fakcie zsynchronizowac obie puszki ze soba na przyszlosc
    Taka synchronizacje nalezaloby wykonywac przed kazda sesja. Jak nie ustawie zegarow w D3jkach, to po kilku/nastu dniach mam roznice nawet kilkunastu/kilkudziesieciu sekund. Dwa takie same aparaty a zegary fiksuja jak cholera (przynajmniej w jednym z nich).
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Taka synchronizacje nalezaloby wykonywac przed kazda sesja. Jak nie ustawie zegarow w D3jkach, to po kilku/nastu dniach mam roznice nawet kilkunastu/kilkudziesieciu sekund. Dwa takie same aparaty a zegary fiksuja jak cholera (przynajmniej w jednym z nich).
    to jakas kaszanka. ja mam zsynchronizowana 5-tke i 450-tke i nie zauwazylem jakis wielkich odchylow nawet kilka miesiecy po skorygowaniu zestawow. to moze wciaz byc te kilka sekund, ale przy mojej wolnostrzelnosci na poziomie 1fpm to to nie robi roznicy na tyle, zeby zmiana zegarkow raz na pol roku nie rozwiazywala klopotu

    sprawdzilbym, czy jednak w ktoryms body bateryjka podtrzymujaca EEPROM-y nie jest slaba...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    sprawdzilbym, czy jednak w ktoryms body bateryjka podtrzymujaca EEPROM-y nie jest slaba...
    Tak sie dzieje od samego poczatku, czyli ponad 3 lata. Co dziwne, o ile nawet po kilkugodzinnej robocie, zegary potrafia sie poroznic o kilka sekund (a po kilku/nastu dniach nazbiera sie tego max 20-30 sekund), o tyle dalej to nie postepuje. Miewam okresy, kiedy nie synchronizuje zegarow np. 3, 4 tygodnie, a roznica nadal wynosi max kilkadziesiat sekund.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •