Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
  1. #11

    Domyślnie

    Andrzej tez myslalem o podobnym cieciu zreszta mam taki kadr gotowe bez docinania aczkolwiek nie przemawia do mnie ciecie w lydce :/

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LWO Zobacz posta
    Andrzej tez myslalem o podobnym cieciu zreszta mam taki kadr gotowe bez docinania aczkolwiek nie przemawia do mnie ciecie w lydce :/
    Kwestia gustu
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  3. #13

    Domyślnie

    Fajnie, że znowu jest papieros!
    moja wersja:
    D780|17-35|35|50|85

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    yyy ktory cien od lampy ? bledny po lewo to bym zrozumial ale mysle ze mozna to wyciagnac w PS moze pracochlonne ale jest

  6. #16

    Domyślnie

    Podoba mi się to zdjęcie i nie mogłem się powstrzymać by jeszcze coś pogrzebać :P
    D780|17-35|35|50|85

  7. #17

    Domyślnie

    cień od lampki nocnej na szafeczce
    Tworas - zrobił z tego obrazek który powinno się uzyskiwać na etapie robienia foty - jeśli chodzi o rozkład jasności w obrazku. Bo pierwotna fota jest tak nijaka że ojej.

  8. #18

    Domyślnie

    fafniak gwarantuje Ci ze efekt ktory dala puszka byl zamierzony nie ciagnie mnie w takim kierunku fot o ktorym myslisz

  9. #19

    Domyślnie

    Rozumiem - tylko w takim razie pilnuj trochę bardziej ustawienia lampy - bo taki cień na ścianie od lampki jest dość słabym elementem tego zdjęcia

  10. #20

    Domyślnie

    A ja to widzę z takim kadrowaniem trochę wyżej niż na łydce i w takiej obróbce

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •