Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

    Domyślnie Pojawił się GRIP do D7000 i D3100

    Witam, to mój 1szy post na forum.

    Dla zainteresowanych , pojawiły się gripy firmy 3ciej do D7000 i D3100. Szczegóły: LINK

    Pozdrawiam
    D5100 + 18-105 VR + N50 1.8G

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slowik-k-g Zobacz posta
    Baterie niech zrobią
    Też czekam ale zauważ,że dla zdesperowanych grip ma tę zaletę,że można zapchać go paluszkami (tak przynajmniej twierdzą w tym opisie). Ja jednak wolę chyba bez gripa i czekam na zamiennik baterii.
    D5100 + 18-105 VR + N50 1.8G

  4. #4

    Domyślnie

    Ja już zamówiłem do d7000. Nie ukrywam, że po przejściu z 50D brakowało mi przestrzeni a oryginalny ma cene deczko przesadzoną. Zobaczymy jak Meike będzie się sprawował.
    D7000 i parę słoików
    Forza Motorsport...

  5. #5

    Domyślnie

    chyba zdjęcia na odwrót zamieścili

  6. #6

    Domyślnie

    jaki jest sens tworzyć wątek, gdzie w temacie o d7000 już jest o tym oraz w dziale Systemy zasilania aparatów znajduje się temat o zamiennikach? Zresztą zupełnie nie ten dział...

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar bamicz
    Dołączył
    06 2010
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poziomek1978 Zobacz posta
    Witam, to mój 1szy post na forum.

    Dla zainteresowanych , pojawiły się gripy firmy 3ciej do D7000 i D3100. Szczegóły: LINK

    Pozdrawiam
    Gratuluje pierwszego postu - pierwszy raz jest najlepszy ) ale trochę dział nie trafiony, jak zauważył forumowicz @sabur - jest dział: Systemy zasilania aparatów
    D90, S 17-50/2.8 EX DC HSM OS, N18-105VR, Nissin Di622N, Benro A-350EX+HD-18, szpej

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bamicz Zobacz posta
    Gratuluje pierwszego postu - pierwszy raz jest najlepszy ) ale trochę dział nie trafiony, jak zauważył forumowicz @sabur - jest dział: Systemy zasilania aparatów
    Hmm faktycznie mea culpa. Wątek do usunięcia.
    D5100 + 18-105 VR + N50 1.8G

  9. #9

    Domyślnie

    Raczej do przeniesienia do działu "zasilanie". A co do gripa, to zmienisz zdanie jak go założysz - gwarantuję Ja swoje Meike odebrałem dzisiaj i od razu poszedł w bój. Generalnie zagrypiam wszystkie body jakie kupuję, więc i na d7k przyszła kolej skoro pojawiła się tania alternatywa.
    BTW, na czorta Ci zamiennik, skoro będziesz go nosił w torbie/kieszeni? W pełni naładowany aku, wg producenta powinno wystarczyć na zrobienie 3000 klatek. Uwzględniając 2 aku w gripie, mamy do dyspozycji c.a. 6k-7k zdjęć - to więcej niż bardzo dużo.
    Ostatnio edytowane przez panoramix ; 03-06-2011 o 23:04

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez panoramix Zobacz posta
    Raczej do przeniesienia do działu "zasilanie". A co do gripa, to zmienisz zdanie jak go założysz - gwarantuję Ja swoje Meike odebrałem dzisiaj i od razu poszedł w bój. Generalnie zagrypiam wszystkie body jakie kupuję, więc i na d7k przyszła kolej skoro pojawiła się tania alternatywa.
    BTW, na czorta Ci zamiennik, skoro będziesz go nosił w torbie/kieszeni? W pełni naładowany aku, wg producenta powinno wystarczyć na zrobienie 3000 klatek. Uwzględniając 2 aku w gripie, mamy do dyspozycji c.a. 6k-7k zdjęć - to więcej niż bardzo dużo.
    Mnie starcza góra na 1000 i raczej trzeba tyle liczyć....

    PS. Co do gripa to który jest lepszej jakości Meike czy Photix?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •