Close

Zobacz wyniki ankiety: Głosowanie

Głosujących
108. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    13 12,04%
  • 2

    2 1,85%
  • 3

    15 13,89%
  • 4

    7 6,48%
  • 5

    8 7,41%
  • 6

    4 3,70%
  • 7

    3 2,78%
  • 8

    0 0%
  • 9

    0 0%
  • 10

    11 10,19%
  • 11

    1 0,93%
  • 12

    4 3,70%
  • 13

    1 0,93%
  • 14

    1 0,93%
  • 15

    31 28,70%
  • 16

    3 2,78%
  • 17

    4 3,70%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31

    Domyślnie

    są "wakacje" ciepło ( w miarę ) ludzie nie będą siedzieć 24/7 żeby prowadzić jakiś konkurs zwłaszcza że nie ma z tego pieniędzy i robią to z przyjemności we własnym wolnym czasie, zobacz ile rzeczy moderuje psychotrop... do tego ten konkurs dostał w spadku po poprzednim modzie

    zgodzę się tylko z tym że powinien napisać że nie ma czasu i zakończyć niepotrzebne spekulacje/pytania dla własnego dobra

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darkmajin Zobacz posta
    są "wakacje" ciepło ( w miarę ) ludzie nie będą siedzieć 24/7 żeby prowadzić jakiś konkurs zwłaszcza że nie ma z tego pieniędzy i robią to z przyjemności we własnym wolnym czasie, zobacz ile rzeczy moderuje psychotrop... do tego ten konkurs dostał w spadku po poprzednim modzie

    zgodzę się tylko z tym że powinien napisać że nie ma czasu i zakończyć niepotrzebne spekulacje/pytania dla własnego dobra

    Bez obrazy darkmajin, nie pisz o siedzeniu 24/7 i braku pieniędzy z tracenia ów wolnego czasu. Niedługo dojde do przekonania, że prowadząc lub pomagając na ulicy innej osobie powinnem wystawić jej f-v za poświęcone kilka minut. Nie chcę tak myśleć.
    Wielu chętnych do przejęcia tematu by się pewnie znalazło...wielu tylko "chętnych" a nieliczni z zainteresowaniem i przede wszystkim wolnym czasem. Nie mnie jednak o tym, sam nie mam za dużo tego wolnego.
    Zazwyczaj jak nie daje rady z natłokiem różnych spraw, to poprostu jasno o tym mówię i nie jest to nic złego za co mnie powieszą lub zlinczują. Ot troche szcunku dla innych.
    Milczenie w stosunku do odpowiedzialności jest ignorancją lub bezradnością .... nie będę rozwijał...
    Tak dlaczego ja zresztą to piszę,toż to tylko zabawa dla nas kosztem czyjegoś cennego nieopłaconego czasu w/g Ciebie ...a z drugiej strony po co my tracimy nasz cenny czas w takie zabawy, przeciez nikt nam za to nie ....

  3. #33

    Domyślnie

    tylko jak żonie/dziecku/znajomym wytłumaczyć że się nie może bo jest ważna sprawa na necie

    chętnych może i wielu, ale to musi być jakiś mod może jakaś specjalna funkcja dla Ciebie mod_rozrywkowy miałbyś mój głos :] ( nie żartuje )

  4. #34

    Domyślnie

    Witam,
    nie mam ponad 1k postów (modem być nie mogę), ale czas wolny raz na dwa tygodnie zawsze sie znajdzie, by go poświęcić na ogłoszenie wyników.
    Dane mamy z bazy danych forum. nie wiem w czym problem? czasowy? - wrzucenie zdjęć i ich analiza pod względem zasad regulaminu.
    Znajdę czas - godzinkę raz na dwa tygodnie.

    Tylko czy mod może startować w konkursie?

    Pozdrav dla zniesmaczonych zaistniałą sytuacją na forum w dziale pojedynki.

  5. #35

    Domyślnie

    napisz do psychotropa, o ile się nie mylę w zasadzie to każdy może robić, a ankietę i tak odtajnić może tylko admin( z tego co było kiedyś pisane )

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •