Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Drugie podejście :-)

    Witam
    Po pierwszym biczowaniu , Krzyżowaniu nadstawiam następny policzek
    Oceniajcie krytykujcie i podpowiadajcie co można poprawić
    Pozdrawiam
    1
    2
    Puszka D90 szkiełka to Nikon DX 18-105 3.5-5.6G ED oraz Nikon 50 1,4G Sabinka SB900

  2. #2

    Domyślnie

    wiesz, że policzki masz tylko dwa?
    ogólnie sucho. nie widziałem pierwszego postu, ale chyba nie chcę go oglądać patrząc na ten

    na jedynce przekombinowałeś z obróbką - to raz.
    a po wtóre - spójrz jak wygląda buzia - jakby była spocona, nieświeża, plastic.
    spocona twarz rzadko kiedy fajnie wygląda, a zapwniam, że na tym zdjęciu to nie jest ten przypadek. do tego zdjęcie brawurowo przeostrzone.

    Dwójka - do kosza i zakaz brania apraratu przez tydzień. za to paluchy na klawiaturę i nakaz podglądani zdjęć innych fotografów. patrzeć i się uczyć. miało być na miękko, a wyszło sztucznie i nie fajnie.

    Tobie się te foty podobaja? po mojemu: ten eksperyment śmiało można zaliczyć do nieudanych.
    odłóż na chwilę wstawianie i w ogóle robienie fot,
    oglądaj, nabierz dystansu. zobaczysz, że to da efekty. potem weź aparat i rób zdjęcia. daj sobie jeszcze czas ze wstawianiem. teraz jest czas podglądania. Twój czas
    spokojnie, teraz może być już tylko lepiej
    zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
    nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
    manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
    SB900 frotto cokin lowepro epson L800

  3. #3

    Domyślnie

    pierwsze zdanie nonnatus wyjął mi z ust
    odnośnie dwójki również się z nim zgadzam Przekombinowana obróbka, zwłaszcza na dwójce, choć kolorki na 1 akurat przyjemne. Ale wzrok tej pani... chce kogoś zamordować?
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nonnatus Zobacz posta
    na jedynce przekombinowałeś z obróbką - to raz.
    a po wtóre - spójrz jak wygląda buzia - jakby była spocona, nieświeża, plastic.
    Jedynka to tylko lekkie wyostrzenie trochę wygładzenia oraz zabawy z kolorkami a co do, jak to nazwałes "spoconej" buzi, po prostu nie było makijażu i już teraz wiem jaki to daje efekt
    Dwójka to takie ala HDR z lekkim kryciem do 60% i efekt taki chciałem osiągnąć
    Nonnatus tak, ja jestem zadowolony z tych zdjęć bo są coraz lepsze ,choć nie twierdze ze nie maja błędów a dzięki takim podpowiedzą jak twoje na pewno będą lepsze
    Pozdrawiam
    Puszka D90 szkiełka to Nikon DX 18-105 3.5-5.6G ED oraz Nikon 50 1,4G Sabinka SB900

  5. #5

    Domyślnie

    ja jako amator się wypowiem. Zdjęcie aż takie złe nie jest. Szkoda ze cera nie jest matowa tylko spocona jak koledzy zauważyli.
    Ciężko jest zrobić dobre zdjęcie bliskiej osobie. Ale jakby do tego dodać uśmiech byłoby całkiem sympatycznie
    N i pare gratów

  6. #6

    Domyślnie

    poznaj dobrze progam graficzny i nigdy wiecej zmarszczek przy takich ujeciach nie pokazuj....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •