Close

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 92

Wątek: Blog od zera

  1. #21

    Domyślnie

    to się zgodzę

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arhetyp Zobacz posta
    ...Czy mogę stworzyć od zera bloga o dowolnej nazwie i później to się jakoś sprytnie podmieni? ...
    Musisz być świadomy, że w tej sytuacji utracisz wygenerowany ruch na twoim pierwszym blogu (nazwie). Po takiej podmiance (inna nazwa) wszystko zaczyna się od początku. Pamiętaj, im starszy blog (witryna) tym lepiej.
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  3. #23

    Domyślnie

    Poczytaj na forach o SEO - jest na to sposób

  4. #24

    Domyślnie

    Zainstalowałem dziś Wordpressa. Już podczas instalacji pojawił się komunikat ostrzegający:

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kuler777/domains/lukaszjaskowiak.pl/public_html/blogg/wp-config.php:1) in /home/kuler777/domains/lukaszjaskowiak.pl/public_html/blogg/wp-admin/install.php on line 36

    Teraz nie mogę się zalogować jako admin. Pojawia się komunikat:

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kuler777/domains/lukaszjaskowiak.pl/public_html/blogg/wp-config.php:1) in /home/kuler777/domains/lukaszjaskowiak.pl/public_html/blogg/wp-login.php on line 290

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kuler777/domains/lukaszjaskowiak.pl/public_html/blogg/wp-config.php:1) in /home/kuler777/domains/lukaszjaskowiak.pl/public_html/blogg/wp-login.php on line 302

    Hosting mam w linuxpl.com. Użytkownik bazy danych posiada wszystkie przywileje.

    Przychodzi Wam do głowy co może być nie tak?

  5. #25

    Domyślnie

    Modyfikowałeś ręcznie któryś z plików (np. wp-config.php)? To wygląda na problem z kodowaniem (powinno być UTF-8 bez BOM), więcej tutaj: http://www.wordpress-polska.pl/popul...ready-sent-by/
    2xFX, 14-24-70-200 2.8, 35 1.4, 85 1.4

  6. #26

    Domyślnie

    Pewnie edytowales w windowsowym notatniku ktory dodaje na koncu znacznik BOM, polecam notatnik Notepad++ bedziesz mial kodowanie takie jak powinno byc.
    Ostatnio edytowane przez Mekano ; 28-10-2012 o 02:43
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FullMaverick Zobacz posta
    Modyfikowałeś ręcznie któryś z plików (np. wp-config.php)? To wygląda na problem z kodowaniem (powinno być UTF-8 bez BOM), więcej tutaj: http://www.wordpress-polska.pl/popul...ready-sent-by/
    Cytat Zamieszczone przez Mekano Zobacz posta
    Pewnie edytowales w windowsowym notatniku ktory dodaje na koncu znacznik BOM, polecam notatnik Notepad++ bedziesz mial kodowanie takie jak powinno byc.
    Dzięki! Zadziałało. Notepad++ na pierwszy rzut oka bardzo dobre narzędzie. Jeszcze raz dzięki.

    Pozdrawiam!

  8. #28

    Domyślnie

    Kurcze też chciałem mieć blog ale zupełnie nie wiem jak to ogarnąć , jeśli kupie domene i serwer na webd.pl to tam mogę też zacząć tworzyć blog ?

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukaszD1x Zobacz posta
    Kurcze też chciałem mieć blog ale zupełnie nie wiem jak to ogarnąć , jeśli kupie domene i serwer na webd.pl to tam mogę też zacząć tworzyć blog ?
    Możesz. Ja osobiście polecam http://linuxpl.com/ - jest tanio, niezawodnie i plusem dla laików są preinstalowane skypty m.in. WordPress.
    2xFX, 14-24-70-200 2.8, 35 1.4, 85 1.4

  10. #30

    Domyślnie

    Linuxpl - polecam , fajna ale droższa ofertę ma progresso.pl - mam hostingi w tych 2 firmach i mogę tylko polecić.
    N

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •