Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Rowerem na plaże


    Zapraszam do oceny
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    fotografia ma chyba dla Ciebie autorze wydżwięk bardziej emocjonalny aniżeli artystyczny , mz. jest to typowa fotografia albumowa i trudno inaczej oceniać to zdjęcie

  3. #3

    Domyślnie

    gdyby nie było roweru, parki i plaży a kadrowanie trochę ciaśniejsze (bez kamienic po obu stronach) to byłoby bardzo fajnie
    poza tym dlaczego dwóch ludziów a jeden rower?
    D90 + N18-105 i kilka gratów

  4. #4

    Domyślnie

    Cięcie 1,5-2 cm lewej i ja to widzę w fot. podróżniczej. Dokumentalny charakter nie ujmuje niczego tej focie. Jeden rower jest git.
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pet3r Zobacz posta
    poza tym dlaczego dwóch ludziów a jeden rower?
    Kiedyś, gdy rower był dobrem prawie luksusowym, woziło się dziewczyny na ramie... Ale ludzie na zdjęciu na pewno tych czasów nie pamiętają...

    Samo zdjęcie jest mało ciekawe, przeszkadzają budynki obok zamku. Może za duża głębia ostrości - można było się skupić na ludziach a tło rozmyć?

    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    I powiedz jeszcze właścicielowi/właścicielce tego roweru, że ma za dużą ramę - do jazdy np. terenowej dużo lepsza będzie 17". Wydaje mi się, że klamki hamulcowe są za nisko - powinny wypadać na przedłużeniu linii ramion, nie niżej i nie wyżej.
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •