Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie The BAT v.5.0 - pytanie

    Witam
    Mam nadzieję, że jeszcze kilku BAtoużywaczy jeszcze tu zostało...
    Po aktualizacjo do wersji 5 napotykam się na problem polegający na tym, iż gdy w wiadomości otrzymuję jakiś link to TB nie przekierowuje mnie do niego automatycznie ( tak jak było do tej pory w wersji 4 ) tylko pokazuje się komunikat o nie możności przekierowania/połączenia.
    Muszę wtedy skopiować adres i manualnie otworzyć przeglądarkę, i wkleić adres w pasek adresu.
    Czy coś się w ustawieniach poprzesuwało czy tak ma być?


    Dzięki za pomoc
    ___________
    Pozdrawiam
    Tomasz

  2. #2

    Domyślnie

    Załatwione.

    Banał
    ___________
    Pozdrawiam
    Tomasz

  3. #3
    Rozmowny Awatar McSimus
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski / Wejherowo
    Posty
    562

    Domyślnie

    Używam ale jeszcze wersji 3.9 (darmowej z KS Eksperta ).
    Kliknij, nic nie stracisz www.pajacyk.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Ja również szkoda, że więcej już darmowego bata nigdzie nie dali

  5. #5

    Domyślnie

    Hmmm, trzeba się przesiąć na nowszą wersję. The Bat! jest świetny.
    D600 | D750 | D7200 ||| 35/1.4 ART | 50/1.4 ART | 18-35/1.8 ART | 85/1.8 G | 135/2 D | 17-35/2.8 | 24-70/2.8 | 70-210/4
    było: D700 | D3100 | D5200 | CoolPix8800 | 14/2.8 HSM | 28/1.8G | 35/1.8 G DX | 50/1.5 HSM | 85/1.8 D | 135/2 bez D | 12-24/4.5-5.6 HSM | 28-200 D i G | 18-105 G | 18-200 G | 28-300 G | 200-500/5-6.3

  6. #6

    Domyślnie

    hmm, a mozęsz wiećej napisac, co się nadziało? I jak znajdujesz nową wersję? Ja mam jakiegos starszego, kupionego poprzez Skulskiego i nie wiem czy opłaca się aktualizowac. No i baze poczty ok 5 GB
    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drhardware Zobacz posta
    hmm, a mozęsz wiećej napisac, co się nadziało? I jak znajdujesz nową wersję? Ja mam jakiegos starszego, kupionego poprzez Skulskiego i nie wiem czy opłaca się aktualizowac. No i baze poczty ok 5 GB
    Oczywiście... Użytkowników TB jest ponoć tu cała masa ale...
    Problem tkwił w konfiguracji przeglądarki, a dokładnie FF. ( Trzeba było z zakładce aplikacje odblokować TB ). Z TB pracuję już od wersji 3. Tak więc z zakupem nie ma problemu. Do wersji 4 się uaktualniał samodzielnie a potem trzeba było za 4 i za 5 dopłacić osobno. Ja używam wersję Professional i na inny program pocztowy się nie przesiądę.

    Tu masz potrzebne linki... działaj

    http://sklep.skulski.pl/advanced_sea...he+bat&x=0&y=0


    .
    ___________
    Pozdrawiam
    Tomasz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •