Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Magda M.

  1. #1

    Domyślnie Magda M.

    "Sesja" trwala moze z 1,5h, niestety z przyczyn ode mnie niezaleznych. Jednak przedstawiam to co wg mnie jest najlepsze z calosci. Modelka jest swietna, pewnie nie wykorzystalem jej potencjalu, jednak caly czas probuje.
    Bijcie!

  2. #2

    Domyślnie

    Ja tam nie będę bił, a nawet pochwalę sobie dwójeczkę, bardzo miło i wiosennie
    pzdr
    D5000+Grip . N18-55VR . N55-300VR

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki.
    Nie wierze, ze nikt nie ma nic wiecej do powiedzenia... Wytknijcie mi byki przynajmniej!

  4. #4

    Domyślnie

    na 3 zdjeciu masz ostrosc na "dalszym oczku" - nie wiem jak jest teraz, ale mnie uczono ze ostrosc powinna byc na oku "blizej" fotografa
    na 5 male GO - drazni mnie osobiscie widoczny ksztalt lisci w prawym gornym rogu - kowersja do BW troche niedopracowana - IMHO mogles zostawic w kolorze
    "Nikon może mieszkać z innymi zwierzętami i dziećmi. Obowiązuje umowa adopcyjna. Kociak dostanie wyprawkę: paczkę karmy, legowisko, miseczki i ulubioną zabawkę."
    WaWeWu

  5. #5

    Domyślnie

    Tak, masz racje, moja wina z ta ostroscia. W kolorze nie podoba sie magdzie, ale prosze:

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Katowice
    Posty
    179

    Domyślnie

    Jak dla mnie to kadry są nie przemyślane, brak też energii w tych zdjęciach, takiego życia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •