Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43
  1. #21

    Domyślnie

    no niestety nie jest ale czego sie tu spodziewac po kawalku szkla do maski spawalniczej
    ja swoja kupilem w brukseli w sklepie Nobel jesli Ci to cos podpowie teraz planuje kupic inne szklo ze sklepu w PL w kolorze czarnym din 12

  2. #22

    Domyślnie

    Sorry za OT ale podoba mi się ta nazwa "szkło spawalnicze" ciekawe co za fachowiec to wymyślił?
    Takie zboczenie zawodowe dobra już nie przynudzam
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  3. #23

    Domyślnie

    o kurde, dopiero teraz spojrzałem, gdzie mieszkasz Polecam te z Castoramy, dla potwierdzenia:


  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darko Zobacz posta
    Takie zboczenie zawodowe dobra już nie przynudzam
    dzieki poza tym kazdy zalapal o co chodzi a mialo byc krotko w temacie oczywiscie moglem nazwac temat: Do It Yourself: domowej roboty uchwyt na szklo do przylbicy maski spawalniczej.

  5. #25

    Domyślnie

    Tyle że w różnych sklepach internetowych ta szybka się tak nazywa, to jest dla mnie zagwozdka
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  6. #26

    Domyślnie

    a my tu sobie tak luzno na ten temat rozmawiamy bez wnikania w poprawnosc proponowanej nazwy byle by wszyscy rozumieli o czym jest temat

  7. #27

    Domyślnie

    Zaciekawił mnie temat, więc przyniosłem szkło z pracy
    zielone szkiełko DIN12
    f22; 476s

    jak by sie pokombinowało to niezłe efekty można uzyskać


  8. #28

    Domyślnie

    No to pojechales z czasem ja wlasnie czekam na przesylke z czarnymi szklami din 11 i din 12 i wtedy zrobie testy porownawcze

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darko Zobacz posta
    Tyle że w różnych sklepach internetowych ta szybka się tak nazywa, to jest dla mnie zagwozdka
    Sorry, za podtrzymanie OT, ale to po troszę moja branża. Co jest nie tak z tą nazwą?
    Tomasz_FK
    - Niech żyje patrzenie w lusterka!
    - Niech żyją fotografowie.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darko Zobacz posta
    Tyle że w różnych sklepach internetowych ta szybka się tak nazywa, to jest dla mnie zagwozdka
    Zakupione dzis w Castoramie
    Paczka 5 sztuk - 13 zl
    Opis: Szklo spawalnicze ochronne 80x100 10 din most

    Pozdrawiam
    Michal
    Nikon D600 & D300 | N10.5/2.8 | N50/1.8 | N18-135/3.5-5.6 | S24-70/2.8 | S70-200/2.8 | SB900 | i trochę innych klamotów

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •