Close

Strona 62 z 161 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 1601
  1. #611

    Domyślnie

    Coś zupełnie bez spinania Raczej przykład wykorzystania w wolnym czasie.


  2. #612

    Domyślnie

    Goła lampka czy jakoś rozpraszałeś?
    FX/DX/CX/www

  3. #613

    Domyślnie

    Zupełnie goła, z filtrem CTO - trzymana przez kumpla i wyzwalana zdalnie w ttl.

    Żadna sztuka, ale chciałem pokazać, że strobing to nie tylko spinanie się na glamour, a również sposób ratowania się w totalnych ciemnościach

  4. #614

    Domyślnie

    To akurat wiem, że nie tylko glamur. Zresztą mi w strobingu podobają się najbardziej zdjęcia z jajem, z pomysłem, ciekawie i nietypowo zaświecone, a nie te wycackane, wygładzone, ustawiane godzinami dla jednego kadru.
    FX/DX/CX/www

  5. #615

    Domyślnie


    Sezon zdjęć w plenerze czas zacząć. Lampa błyskowa SB-80DX ustawiona na statywie wraz z parasolką. Lekko z prawej strony.

  6. #616

    Domyślnie

    Chce zrobic zdjecia samochodu sportowego. Czy polecicie mi jakies tutotriale w tym temacie. Albo moze ktos robil ta tematyke i podpowie cos. Mam D700 sb800 w sumie moge pozyczyc druga i parasolki.
    Zastanawiam sie nad tym zeby zrobic zdjecia gdy jest zachmurzone niebo.
    Bardzo Was prosze o jakies wskazowki.
    D700, N70-200/2.8, N50/1.4, N85/1.8, N35/2.0, SB800,

  7. #617

    Domyślnie

    To ja wstawię coś, co może nie jest zrobione na powietrzu, ale pomieszczeniem tego raczej też nie można nazwać



    SB-700 przez kartkę, ok 2 metry po mojej lewej.

  8. #618

    Domyślnie

    hmm... o co chodzi z datą mojego posta? :>

  9. #619

    Domyślnie

    Fajny pomysł t zdjęcia na zewnątrz ale na pierwszym to strzeliłbym lampa sufit tej konstrukcji bo tak to masz mocne cienie na twarzy wywołane włosami mężczyzny co kontrastuje z przepaloną twarzą kobiety. A może quantum w sufit a lekko od przodu coś mniejszego na doświetlenie postaci?
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

  10. #620

    Domyślnie

    Quantuum 600(zasilany z zasilacza) po prawej(tak trochę pod skosem) z beauty dishem 70 cm z dyfuzorem, na wysokości klatki piersiowej.
    Z tyły yn 460 II na włosy. Wyzwalane metzem 48. Moc- nie mam zielonego pojęcia, już nie pamiętam.


    Ten sam quantuum z dyfuzorem białym i beauty dishem po lewej naszej, a goła yn 460 II po prawej lekko z przodu.


Strona 62 z 161 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •