Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: en-el15

  1. #11

    Domyślnie

    No prosze,
    Spostrzegawczy jesteś ricinus :P Ja u siebie w d800 mam już z napisem Sony. Puszka z niemieckiej dystrybucji.

  2. #12

    Domyślnie

    jak dla mnie bawienie się kupowanie zamienników jest pozbawione sensu, wole dać parę groszy więcej, a wiedzieć, że to oryginalny i porządny aku

  3. #13

    Domyślnie

    @ricinus mam tak samo oryginalny Nikon dodatkowy Sony. Ten Sony ma dziewiątą literkę w numerze seryjnym C a ten z Nikona H . Może chodzi o to, że te akumulatorki są z innej partii(fabryki) i tak jak było na stronie Nikona https://nikoneurope-pl.custhelp.com/...ail/a_id/52341 jeżeli 9-ta litera to E lub F to są to wadliwe egzemplarze. Może wcześniej był inny producent ( tzn. między bateriami od Sony a tymi z Nikona) tak tylko przypuszczam. A jesli chodzi o zamienniki to w D60 miałem zamiennik z Delty i śmigał tak jak oryginał, to znaczy do dziś działają oba ogniwa.

  4. #14

    Domyślnie

    Ja tez widze sens kupowania zamiennikow (jesli ktos nie zarabia na foto). Rowniez mam Delte w D90 i smiga, az milo. Nie mam zamiaru placic 150 zl wiecej za napis Nikon (ktorego i tak nie widac)
    D7000 | S 18-35 1.8 | N 60 2.8 G | M 48 AF-1 | N SB-600

  5. #15

    Domyślnie

    Wybaczcie, ze post pod postem.

    Nie bedzie w ogole zamiennikow EN-EL15? Prawie 2 lata od premiery i nic...
    D7000 | S 18-35 1.8 | N 60 2.8 G | M 48 AF-1 | N SB-600

  6. #16
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Świebodzice
    Posty
    86

    Domyślnie

    Masakra jakaś.. ceny palce lizać.. http://allegro.pl/listing.php/search...&category=8845 od 224,00 zł - trzeba przyznać, że lekka "przeginka" - a po wczorajszej sesji ZASTANAWIAŁEM się nad kupnem. Z gripem też nie lepiej - ponad 1000,00 zł.
    Choć jedno trzeba przyznać.. aku, który otrzymałem razem z body naprawdę jest "wytrzymałe".
    * D7K * D50 * T17-50 2.8 VC * N50 1.8D * N18-55 * SB900 *

  7. #17

    Domyślnie

    Ja odnoszę wrażenie, że to dokupione ( z napisem Sony ) jest jakby bardziej wytrzymałe. Oczywiście subiektywna opinia i oczywiście obie baterie tak samo formatowane.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •