Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66
  1. #21

    Domyślnie

    Skin tone praktycznie nie używam. Może 1-2 na 100 zdjęć gdzie użyję skin tone. Zawsze ustawiam skórę tak aby komponowała się ze zdjęciem. Nie stosuję czegoś takiego jak określona barwa skóry. Skóra ma być skórzana i dobrze wyglądać na tle zdjęcia.




    Na każdym zdjęciu skóra jest całkowicie inna. Zależy to od tła, światła i wielu innych czynników
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  2. #22

    Domyślnie

    Oooo, bardzo ładnie ;D To muszę pogrzebać w C1, bo na tutka nie mam co chyba liczyć, bo jakoś dziwnie mi się tam operuje, po takim czasie spędzonym w Lr ;P Może nadchodzi dzień, kiedy wreszcie będę zadowolony ze skóry na moich zdjęciach

    Edit: Łał, kompletnie nie ogarniam na razie C1... -.-
    Ostatnio edytowane przez pilif25 ; 21-04-2011 o 01:59

  3. #23

    Domyślnie

    Oficjalny kanał POne z video tutkami: http://www.youtube.com/user/PhaseOne...5494610C234CF2
    Tutaj akurat są do C1 v5 ale są też do v6.
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  4. #24

    Domyślnie

    Czy używanie triala powoduje wolniejsze działanie C1 w porównaniu do fulla, bo Lr mi chodził bardzo płynnie, a w C1 momentami muszę chwilę poczekać na zrenderowanie skutków przesunięcia suwaka?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pilif25 Zobacz posta
    Czy używanie triala powoduje wolniejsze działanie C1 w porównaniu do fulla, bo Lr mi chodził bardzo płynnie, a w C1 momentami muszę chwilę poczekać na zrenderowanie skutków przesunięcia suwaka?
    Taka już natura C1 (trial czy full - bez znaczenia). Jednym chodzi lepiej niż LR, innym gorzej, z czego tych drugich jest więcej

  6. #26

    Domyślnie

    No to spoko... Na razie obróbka w tym C1 idzie mi tak wspaniale, że już lepiej zostawić prosto z puszki fotkę, także jak dotąd Lr jest lepszy, bo tam coś umiałem ^^ No i to spowalnianie... Coś czuję, że mi cierpliwości zabraknie...

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pilif25 Zobacz posta
    No to spoko... Na razie obróbka w tym C1 idzie mi tak wspaniale, że już lepiej zostawić prosto z puszki fotkę, także jak dotąd Lr jest lepszy, bo tam coś umiałem ^^ No i to spowalnianie... Coś czuję, że mi cierpliwości zabraknie...
    Nie chciałbym wyjść na jakiegoś fanboya C1, ale jak już przejdzie się początkowe trudności, program odwdzięcza się z nawiązką jeśli chodzi o wypluwany obrazek Brakuje mu paru "ficzerów", które ma LR3, a odszumianie fotek to jakaś kpina w C1 (cały czas porównując go do LRa 3), ale za to przejścia tonalne, zabawy kolorami i ich precyzyjne korekty (podoba mi się to, że obróbka kolorów przypomina trochę Vivezkę, którą bardzo lubię w PSie, ale tu ma to niedestrukcyjny charakter dla jakości foty), to bajka w porównaniu do LRa No ale to moje skromne zdanie...

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    d90 mogę, ale do reszty nie mam fizycznie dostępu niestety...
    Jeżeli to nie problem, to też bym się pisał. Powino śmiagać z d5000. Z góry dziękuję i pozdrawiam!
    Flickr D600 + S14mm 2.8 + S35mm 1.4 + T90mm 2.8 + lampy

  9. #29

    Domyślnie

    Próbuję i próbuję i nie mogę nawet dziesiątej części tego, co uzyskiwałem w Lr zrobić... Np scena, gdzie mam w tle mnóstwo elementów, których składowym kolorem jest pomarańcz - i jak ja mam działać na skórze? ;E Pędzelek też jakiś dziwny... No, ale nic, próbuję dalej...

  10. #30

    Domyślnie

    Dlatego niezbędny jest PS
    Ja jadę na tandemie C1 i PS
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •