Close

Strona 3 z 38 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 376
  1. #21

    Domyślnie

    Może to i smutne, ale to nie sprzęt gwarantuje klientele, choćby kosztował 100 albo 200 tysi a w posiadaniu były 4 studia i skończone 2 szkoły filmowe.
    D800

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iza Zobacz posta
    "dziewczyno z czym do ludzi"
    Nie nie, zupełnie nie tak
    Powinno być "Dziewczyno co zrobisz ze swoim zdjęciami jak je zrobisz"
    Tłumacząc w uproszczeniu. Najpierw trzeba mieć co robić, a potem szukać do tego narzędzi. Większosć z nas zaczyna niestety odwrotnie. Dużo sprzętu kupionego na oślep, booooo tak się wydawało, że jest niezbędny, a totalnie zapominamy, że trzeba mieć co tym sprzętem fotografować czyli kogoś kto za to będzie płacił.
    Szczególnie w tych czasach polecam Ci skupić sie na tej płaszczyźnie swojej działalności. Znam takich co robią piękne zdjęcia i nie sprzedali żadnego, oraz takich co nie robią zdjęć sami tylko aparat za nich robi , a sprzedają je na prawo i lewo. Podsumowując z fotografii godziwie żyć się nie da , no może nielicznym się udaje. Jak Ci po odjęciu wszelakich kosztów w skali roku wyjdzie miesięcznie średnia płaca krajowa to chylę czoła. Radził bym Ci szukać pracy na dobrym etacie, nawet na chudym finansowo etacie i korzystać ze swoich umiejętności celem dorobienia sobie do pensji na tzw. extra wydatki.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #23

    Domyślnie

    robin102, do zakupu zachęciło mnie dość sporo pytań o zrobienie zdjęć, czy to za kasę, czy za pozowanie, ale miałam już dość pożyczania aparatu na ładne oczy i postanowiłam szarpnąć się na coś lepszego, choć i tak uważam to za niezbędne minimum.

    Jesteście wszyscy jak dobry psycholog i motywator. Ze swoich pasji nie można rezygnować choćby nie wiem co i tutaj tylko się w tym utwierdzam. Chyba pójdę na całość A potem tylko dużo siły, samozaparcia i wiary w siebie.

  4. #24
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iza Zobacz posta
    Jesteście wszyscy jak dobry psycholog i motywator. Ze swoich pasji nie można rezygnować choćby nie wiem co i tutaj tylko się w tym utwierdzam. Chyba pójdę na całość A potem tylko dużo siły, samozaparcia i wiary w siebie.
    szczerze współczuję

  5. #25

    Domyślnie

    A ten pożyczony sprzęt to co to było jeśli mogę zadać takie pytanie

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    szczerze współczuję
    Czego rycerz współczujesz? Że koleżanka chce spróbować i wierzy, że może się udać?
    To ja raczej współczuję Tobie takiego nastawienia do sprawy...
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 13-04-2011 o 22:52

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iza Zobacz posta
    Ze swoich pasji nie można rezygnować choćby nie wiem co i tutaj tylko się w tym utwierdzam. Chyba pójdę na całość A potem tylko dużo siły, samozaparcia i wiary w siebie.
    Pewnie że tak. Idź do przodu i nie patrz na innych bo gdy dojdziesz do momentu kiedy jesteś na prawdę dobra może zrobić się nieprzyjemnie
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  8. #28

    Domyślnie

    Kasandra, ostatnio D90 z kitem 18-105 i 50/1.8.

    prz3mo, mam świadomość tego wszystkiego, jestem (z przerwami) na swoim od ponad 3 lat i nie zawieszałam działalności nigdy - zawsze była mi do czegoś potrzebna. Także preferencyjny ZUS już mnie nie dotyczy, dlatego między innymi dobrze mieć etat. Ale dzięki za rady

  9. #29

    Domyślnie

    Aaa... to nie doczytałem, sorki
    tak czy siak - walcz !
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 13-04-2011 o 22:54

  10. #30

    Domyślnie

    Walcz i powodzenia!
    Ps. Marzenia się spełniają

Strona 3 z 38 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •