Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie D90 i Transcend SDHC 32GB

    Mam okazję niedrogo kupić taką kartę (20MB/s 133x Class 10).
    Czy ktoś może potwierdzić, że używał z D90 i nie ma problemów. Lub odwrotnie, próbował i są problemy?

  2. #2

    Domyślnie

    Zdrowy rozsadek nakazuje aby nie kupowac 32GB kart, i bynajmniej nie chodzi o kwestie ceny

  3. #3

    Domyślnie

    Skoro już puściłeś offtopa, to pozwolę sobie zwrócić ci uwagę, że nie tylko piszesz nie na temat, ale dodatkowo nie zaznaczasz o czyim rozsądku ta uwaga.

  4. #4

    Domyślnie

    kolega dobrze napisał ci jako przestrogę, straty danych na takiej karcie doprowadzą cię do płaczu przez tydzień.

    Polecam kilka maks 4gb - 8gb. mniejsza strata danych. Firma jest znana ale nie jest to jakaś rewelacja. Pamiętaj też że okazje nie biorą się z kosmosu tylko są rezultatem jakiegoś już skutku.
    N I K O N i zabawki

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo proszę o odpowiedzi na zadane pytania.
    Oczywiście, jeżeli ktoś ma jakiś wartościowy komentarz, to bardzo chętnie go przeczytam, ale pod warunkiem, że nie będą to wypowiedzi typu "zdrowy rozsądek" i "doprowadzą cię do płaczu przez tydzień".

    seba, czy twoją wypowiedź mam rozumieć w ten sposób, że z kart 32GB znikają dane? Kilka razy na tydzień? Raz na tydzień? Po tygodniu znikają?

  6. #6

    Domyślnie

    widzę że nie bardzo to rozumiesz, twoje pytanie o te karty jest jak pytanie " mogę kupić w dobrej cenie nie oryginalne wycieraczki do mojego porshe, czy ktoś miał problem z takimi wycieraczkami?

    resztę dopowiedz sobie sam. Życzę Ci i wszystkim że w ogóle ci nie padła taka pamięć i trochę więcej pokory i kultury w wypowiedziach.
    N I K O N i zabawki

  7. #7

    Domyślnie

    Postaram się już nie reagować na odpowiedzi nie na temat. Przejrzałem kilka wątków o pojemności kart stosowanych do d90 i większość z nich jest zamulona offtopami.

    Będę wdzięczny za odpowiedź, czy któryś z kolegów miał kłopoty w D90 z używaniem kart 32GB, w szczególności tej Transcend'a. Lub, że używa bez problemów.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    jak na tym nie zarabiasz to zawsze można strzelić jeszcze raz, mam 32gb wszystko fajnie pięknie tylko co 2-4 dni i tak zgrywam zdjęcia na lapka w celu obróbki nigdy nie zapełniłem więcej niż 8gb a wierz mi strzelałem na początku seriami wszystko

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki darkmajin, duża karta jest mi potrzebna.
    Kartę kupiłem. Po włożeniu do aparatu nie chciała się czytać, formatowanie z menu aparatu niczego nie zmieniło. W kompie czytała się bez problemu. Po wgraniu jakiegoś starego zdjęcia w kompie już w aparacie została rozpoznana i dalej było bez problemów.
    Pierwszy objaw niepokojący, więc za jakiś czas postaram się dodać informację, czy pojawiły się jakieś problemy w czasie normalnego użytkowania.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •