Close

Strona 115 z 119 PierwszyPierwszy ... 1565105113114115116117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 141 do 1 150 z 1186
  1. #1141
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Chyba najtańszy jest Graef CM 702, wszystkie te niby żarnowe i tak psują ziarenka.
    Poprawne mielenie ma rozdrobić równomiernie ziarno, a nie że część to pył, a część grubsze.
    Ja jestem tego zdania że dobry młynek i słaba ekspres ( np jakaś tania gaggia classic ) da więcej niż słaby młynek i super świetny ekspres.

  2. #1142

    Domyślnie

    Mam 800-tkę, polecam, działa już kilka dobrych lat po kilka kaw dziennie.

    Jarek, już nie jestem w temacie a zaczynam dumać nad ekspresem i wiem, że Rancillo był takim złotym środkiem na forach przed paroma laty i gdzieś na zachodzie były dostępne w fenomenalnych cenach, można spytać czy też znalazłeś jakąś okazję?
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  3. #1143

    Domyślnie

    Kupiłem na stronie coffeeitalia, wziąłem na firmę więc od razu przy zamówieniu odliczyło mi Vat.
    Dlatego cena zrobiła się od razu przyjemniejsza

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  4. #1144

    Domyślnie

    Ekspres dojechał, kawę robię coraz lepszą, ale jeszcze sporo nauki przede mną

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  5. #1145

    Domyślnie

    Znajdę coś bardziej atrakcyjnego niż Nivona 680 w tej klasie cenowej? Chodzi o automat oczywiście.

  6. #1146

    Domyślnie

    Kupiłem w tamtym roku taki De Longi model EC 685 R
    . Ci co piją kawę twierdzą, że kawusia wspaniale, a mielę w młynku ręcznym, Sam kawy nie piję, bo po jednej tydzień nie śpię
    https://www.avans.pl/agd-male/do-kuc...B&gclsrc=aw.ds
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #1147

    Domyślnie

    No tak, ale to jest ekspres kolbowy, swoją drogą bardzo ładny. Ja też na prezent chcę kupić

  8. #1148
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale to zwykły marketowiec kolbowy i unikajcie takich rzeczy, malutki bojler, ciśnienie/temperatura to loteria, może wylać coś smacznego ale szkoda tyle kasy, najtańszy kolbowy to gaggia classic i do tego jakiś tańszy młynek za 100 euro da zestaw rewelacyjny.

  9. #1149
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Znajdę coś bardziej atrakcyjnego niż Nivona 680 w tej klasie cenowej? Chodzi o automat oczywiście.
    Rok temu kupiłem ten z linku poniżej. Zrobił juz 4000 kaw i to bardzo dobrych. W tej cenie - bdb.

    https://www.ceneo.pl/32968329#tab=reviews
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  10. #1150

    Domyślnie

    Ja mogę polecić taki ekspres jak w linku, może tani nie jest, ale świetną kawę robi https://www.ceneo.pl/18641833
    Mój kupiony dokładnie dwa lata temu, zrobione prawie 5000 kaw i dalej zasuwa

Strona 115 z 119 PierwszyPierwszy ... 1565105113114115116117 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •