Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Kompakt z wizjerem do 2500zl

    Witam ,

    Od dlugiego czasu przymierzam sie do zakupu kompakta

    Moje oczekiwania : Dobry wizjer (nie tak jak w p7100) , dobra jakosc filmow w hd i zdjec

    Moje typy : Canon G12 , Fuji x10

    Co o nich powiecie ? Jestem amatorem stad wszystkie dane techniczne duzo mi nie mowia wole opinie ludzi ktorzy sie na tym znaja , bo obsluga w sklepach typu rtvagd czy mediamarkt bajeruje ludzi na wszystko
    Moze polecacie jakies inne modele ? (Lustrzanki odpadaja ze wzgledu na wielkosc)

    Z gory dziekuje za odpowiedzi
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Zobacz sobie porównanie kompaktów F x10 i Nikon P7100 w tym numerze Foto-Kuriera: http://www.foto-kurier.pl/wydania/po...er.html#czytaj. Jest tam też o G12. Może nie jest to najobiektywniejsze porównanie, ale zawsze możesz się nieco zorientować w temacie.

  3. #3

    Domyślnie

    g12 ma taki sam wizjer jak p7000/7100 tak mi sie wydaje. . .

  4. #4

    Domyślnie

    Ja jestem za P7100
    NIKON

  5. #5

    Domyślnie

    Lada chwila pojawi się Canon G 1 X - dobry wizjer, reszta też będzie niezła.
    A z tych co napisałeś... najprościej najbliższy MM lu Saturn, obejrzeć, pomacać.
    Jak widzę, jesteś z Warszawy, podjedź do Arkadii, v'a'v Carrefoura masz sklep Komputronic (lub w sąsiednim komputerowym, są niemal obok siebie), tam stoi Fuji X10, był też ostatnio w Saturnie, pooglądaj sobie, Canona masz w Foto Jokerze. Najprostsze rozwiązanie.

    Cytat Zamieszczone przez Antonioo Zobacz posta
    g12 ma taki sam wizjer jak p7000/7100 tak mi sie wydaje. . .
    Masz rację, oglądałem oba ze dwa tygodnie temu, są niestety niemal identyczne.
    Ostatnio edytowane przez dargry ; 27-01-2012 o 22:15
    Taki sobie ze mnie pstrykacz niedzielny...

  6. #6

    Domyślnie

    Dziekuje za odpowiedzi

    Jednak g12 odpada , wiec rodzi sie pytanie czy fuji x10 czy jest moze jeszcze jakis kompakt ktory ma funkcje filmow w hd , robi ladne zdjecia i ma porownywalny lub lepszy wizjer od x10?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shyne Zobacz posta
    Dziekuje za odpowiedzi

    Jednak g12 odpada , wiec rodzi sie pytanie czy fuji x10 czy jest moze jeszcze jakis kompakt ktory ma funkcje filmow w hd , robi ladne zdjecia i ma porownywalny lub lepszy wizjer od x10?
    X100... albo jakiś 4/3 plus zewnętrzny wizjer.
    Taki sobie ze mnie pstrykacz niedzielny...

  8. #8

    Domyślnie

    Kupilem x10 , jak narazie jestem zadowolony temat mozna zamknac/usunac - dziekuje za odpowiedzi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •