Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: P300 czy P7000

  1. #21

    Domyślnie

    Panowie nie przesadzajcie, nie jest chyba tak źle

    http://www.forum.nikoniarze.pl/showt...=184894&page=3
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin_G Zobacz posta
    Ja z definicji omijam aparaty z matrycą mniejszą niż 1/1,7 cala. Czyli P5100 i P7000 to absolutne minimum, którego używam.
    Boję się myśleć, co potrafi "pokazać" matryca 1/2,3 lub 1/3 cala o rozdzielczości 14-16 MPix
    A myślisz, że martyce >=1/1,7" nie potrzebują dodatkowych "wspomagaczy" softwerowych? Potrzebują tak samo jak i mniejsze matryce, tylko troszkę mniej. Nie jest tak, że matryca >=1/1,7" jest "cacy" a wszystko mniejsze jest "be". We wszystkich kompaktach ograniczeniem jest i będzie wielkość fizyczna przetwornika. Ważna jest też technologia i nie chodzi tu o CCD vs CMOS.
    Pozdr.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    A myślisz, że martyce >=1/1,7" nie potrzebują dodatkowych "wspomagaczy" softwerowych? Potrzebują tak samo jak i mniejsze matryce, tylko troszkę mniej. Nie jest tak, że matryca >=1/1,7" jest "cacy" a wszystko mniejsze jest "be". We wszystkich kompaktach ograniczeniem jest i będzie wielkość fizyczna przetwornika. Ważna jest też technologia i nie chodzi tu o CCD vs CMOS.
    Pozdr.
    Ja wiem, że to nie jest "zero/jedynkowo" - czyli "bardzo źle / bardzo dobrze". Ale gdzieś poprzeczkę trzeba ustawić...

    Taki "retro" Coolpix z zoomem 28-105/2,8-4 i martycą od bezlusterkowca bardzo by mi smakował....
    Nikoniarz-majsterkowicz

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin_G Zobacz posta
    Ja wiem, że to nie jest "zero/jedynkowo" - czyli "bardzo źle / bardzo dobrze". Ale gdzieś poprzeczkę trzeba ustawić...

    Taki "retro" Coolpix z zoomem 28-105/2,8-4 i martycą od bezlusterkowca bardzo by mi smakował....
    no to wymieniłeś specyfikację R1 i to jeszcze troszkę o zbyt niskich założeniach
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  5. #25

    Domyślnie

    jestem posiadaczem p7000 i twierdzę że jest to bardzo dobry model nikona, doradzam wybór tego aparatu

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •