Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Deska

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    hmm... szerokie kadry w desce- spoko, no ale bez przesady. Mnóstwo przepaleń. Co do tricków- strasznie niskie te olki i flipy.

    pzdr
    FX D4s || D700 || 16mm f2.8 || AF 50mm f1.8 || AF-S 70-200 f2.8 VR || AF-I 300mm f2.8 || SB-800

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    pod Warszawą
    Posty
    49

    Domyślnie

    Jak dla mnie trochę za szeroko, ale to może kwestia gustu. 4 może byłaby ciekawsza ale od przodu ridera.
    --
    koproza
    piotrkoperski.pl

  4. #4

    Domyślnie

    A mi się podobają wszystkie oprócz czwórki, bw wyszło lepiej niż kolor. Na plus!

  5. #5

    Domyślnie

    Tytuł raczej powinien brzmieć: Kostka albo Beton.
    Niestety nic ciekawego - słabe kadry, deskorolkowca trzeba szukać.
    N

  6. #6

    Domyślnie

    widać co autor miał na myśli, ale autor to troszkę słabo wykonał niestety...
    Drugie zdjęcie ma potencjał, gdyby to inaczej skadrować to by dało radę moim zdaniem. Może wykadruj skatera do prawego górnego rogu.
    I nie jestem laikiem, jeździłem/jeżdżę na deskorolce od prawie 10 lat więc wiem o co chodzi .

    A najlepiej by było gdybyś albo podszedł bliżej, masz szeroki obiektyw z tego co widać w Twoim podpisie więc coś możesz urobić z tym, albo wykorzystaj 85mm i też podejdź bliżej i zrób coś ciasnego z miłą głębią.

  7. #7

    Domyślnie

    A gdzie ta deska?? Aaaa już widzę, mówisz o drzewach które mają iść na deski... A tak poważnie to jak dla mnie zdecydowanie za szeroko. A jeżeli miało być szeroko to niech tylko postać "zakłóca" odbiór, a nie cała panorama placu, czy tam basenu.

  8. #8

    Domyślnie

    to jest krajobraz, architektura czy sport?
    bo w tych kadrach jest zdecydowanie za mało sportu
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  9. #9

    Domyślnie

    jw. chciales pokazac wszystko a pokazales nic...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •