Close

Strona 5 z 90 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 895
  1. #41

    Domyślnie

    Nie wiem gdzie zadać to pytanie więc zadam tutaj.
    Jakie są objawy psującej się migawki, czy psuje się ona ze zdjęcia na zdjęcie czy może proces ten trwa dłużej?
    Nigdzie na forum nie znalazłem takiej informacji.
    Problem wygląda następująco:
    W pierwszym etapie naciśnięcia spustu migawki aparat prawidło łapie ostrość a po dociśnięciu spustu nie zawsze reaguje..
    (Aparat Nikon D70, przebieg 18.000) Aparat zakupiony na allegro, z góry dzięki za pomoc

  2. #42
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2006
    Miasto
    Warszawa / Włocławek
    Posty
    148

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kerry123 Zobacz posta
    szybkie pytanie. Nikkor AF-S DX 18-70 mm f/3.5-4.5 IF-ED bedzie działać z analogiem czy nie ?
    Dzialac bedzie dzialal, ale obiektywy z oznaczeniem DX produkowane sa z mysla o korpusach z matryca niepelnoklatkowa, czyli mniejszego rozmiaru, APS-C. Obiektyw po podlaczeniu bedzie normalnie dzialal, ale bedzie strasznie winietowal. Wedlug mnie nie warto sie w to pakowac do analoga.
    Miejsce na Twoją reklamę.

  3. #43

    Lightbulb Jak szybko sprawdzić "jakość" używanej lustrzanki?

    Kupiłem używany d300 z 10.000 jak można sprawdzić stan aparatu i na co się powinno zwrócić uwagę podczas sprawdzania ,będę odbierać od kuriera więc czasu będzie bardzo mało .Do tej pory pracowałem na d70s więc jako takie pojęcie o sprzęcie mam. Proszę o jakieś wskazówki.Bardzo dzięki.
    .
    d300

  4. #44

    Domyślnie

    Posty można edytować do 15 minut po napisaniu. Później już nie.
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

  5. #45

    Domyślnie

    (mam NIKONA D80)
    mam pytanie .. nie wiem moze juz takie bylo ale mam problem z tym ze jak robie zdjecia w trybie " P " to widac takie kropki... czmeu tak sie dzieje? w tym trybie robie fotki w swietle takim domowym na statywie... moze proponujecie jakis inny tryb dobry do zdjec w swietle domowym na statywie... taki ktory by mi fajnie wyostrzal twarz etc.. .jestem poczatkujacy .. i prosze o pomoc dzieki z gory
    gienek

  6. #46

    Domyślnie

    Kropki widać na zdjęciu (na komputerze) czy tylko na wyświetlaczu?

  7. #47

    Domyślnie

    na wyswietlaczu.... ale jak przyblizam to nadal sa... takie jak by 'sniezenie'

  8. #48

    Domyślnie

    Może robisz z lampą błyskową i widać kurz. Pokaż jakieś zdjęcie, bo tak to możemy zgadywać.
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

  9. #49
    rufio
    Gość

    Domyślnie Czy warto?

    Mam pytanie czy warto kupic szklo stalke 50mm nawet gdy bede ustawial ostrosc recznie gdyz mam body D40x a jak wiadomo te body nie posiada wbudowanego srobokreta jak myslicie?

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rufio Zobacz posta
    Mam pytanie czy warto kupic szklo stalke 50mm nawet gdy bede ustawial ostrosc recznie gdyz mam body D40x a jak wiadomo te body nie posiada wbudowanego srobokreta jak myslicie?
    może być (a nawet na 99,999% będzie) Ci trudno trafić z ostrością przy tam małym i ciemnym wizjerze jaki jest w D40x przy ręcznym ustawianiu ostrości
    szkoda, że to już nie to samo forum...

Strona 5 z 90 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •