Close

Strona 4 z 90 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 895
  1. #31

    Domyślnie

    włóż baterie do lampy i włącz ją przytrzymując przycisk on/off

  2. #32

    Domyślnie

    nie chodzi o uruchamianie lampy. Jeśli jest ona już podczepiona do aparatu, włączona itp. chciałbym zrobić zdjęcie z jej użyciem, ale mimo to próbuje się otworzyć lampa wbudowana.
    Czy trzeba może przestawić coś w menu aparatu lub lampy ?

  3. #33
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zygmunto Zobacz posta
    nie chodzi o uruchamianie lampy. Jeśli jest ona już podczepiona do aparatu, włączona itp. chciałbym zrobić zdjęcie z jej użyciem, ale mimo to próbuje się otworzyć lampa wbudowana.
    Czy trzeba może przestawić coś w menu aparatu lub lampy ?
    wygląda jakby body nie widział sb. przyczyść styki.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  4. #34

    Domyślnie

    Witam!
    Jestem nowy na forum, w fotografii dopiero raczkuje. Mam pytanie odnośnie karty pamięci do lustra, poniewaz wpadłem na pomysł żeby kartę microSD włożyć w adapter i normalnie korzystać w aparacie, narazie po testach które wykonałem karta chodzi dobrze, ale zwracam sie do zaawansowanych użytkowników czy to dobry pomysł i czy ma to jakiś wpływ na jakość zdjęcie i ogólnie co polecacie? Lepiej kupić dobra SD? Dysponuje N d50. Z góry dziękuje za pomoc.

  5. #35

    Domyślnie

    działać będzie tak samo jak normalne SD tyle że duuuużo wolniej.
    MicroSD z tego co pamietam ma prędkość odczytu/zapisu 5MB/s a SD jakieś 10-15MB/s Ultra II ma 20 MB/s a Extreme 3 do 30 MB/s
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  6. #36

    Domyślnie

    i dobrze zrobisz
    i taka mała rada: jeśli będziesz kupował kartę/karty to nie 1x8GB tylko 2x4GB (przykład)
    Mimo iż wychodzi taniej to nie opłaca się tego robić ze względu na to że czasami jednak karty się psują i nie stracisz wszystkiego tylko np połowę.
    No i oczywiście im mniej zdjęć na karcie tym ona szybciej działa
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  7. #37
    nadine90
    Gość

    Domyślnie

    mam ogromną prośbe. właśnie wróciłam z wakacji. znajomi próbowali przerzucać zdjęcia z jednej karty na drugą. nie udało się. po otworzeniu aparatu wyświetla się teraz informacja : "CARD IS NOT FORMATTED" i są dwie opcje : format i no. nic nie naciskam bo nie chce zrobić coś nie tak. może ktoś poradzić, co zrobić w takiej sytuacji i czy wogole coś sie da odzyskać: (?

  8. #38

    Domyślnie

    Jeśli dane się nie uszkodziły w trakcie przerzucania, to możliwe, że to tylko aparatowi nie pasuje format z jakiegoś powodu. Spróbuj odczytać kartę przez czytnik.
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

  9. #39
    BEGIE
    Gość

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Fotografią interesuje się już od jakiegoś czasu, ale dopiero od niedawna moge sobie pozwolic na odpowiedni sprzęt.
    Do tej pory cykałem compaktowym olympusem 1030 sw. Prosze o ocenę takiej konfiguracji sprzętowej: Nikon d300,
    Nikon 55-200mm f/4.-5.6 AFS DX VR Lens, Nikon 60mm f2.8 AF Micro D. Kolejne pytanie wiże się z battery grip, czy jest on zupełnie niezbędny??
    Z góry dzieki za odpowiedzi

  10. #40

    Domyślnie

    szybkie pytanie. Nikkor AF-S DX 18-70 mm f/3.5-4.5 IF-ED bedzie działać z analogiem czy nie ?
    D200, T17-50, N100 2.8MF, SB-24

Strona 4 z 90 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •