Close

Strona 37 z 90 PierwszyPierwszy ... 2735363738394787 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 895
  1. #361

    Domyślnie

    Witam.
    Na początek chciałem przeprosić iż piszę post pod poste...
    A więc tak za tydzień w czwartek kupuję Nikona D90 (mam nadzieję, że warto?) a dzisiaj byłem w RTVeuroAGD i kupiłem kartę pamięci SanDisk Extreme 30mb/s 8GB class10 taką: http://www.google.pl/imgres?q=sandis...:0&tx=71&ty=48...
    I teraz moje pytanie:
    Czy dobrze zrobiłem kupując tę kartę?
    Nie będzie z nią problemów?
    Szybko zdjęcia się będą zapisywały?
    Zwracaj uwagę na szczegóły, to One są drogą do perfekcji...
    Nikon

  2. #362

    Domyślnie

    Przeprosiny przyjęte. Zrobiłeś BARDZO DOBRZE. Sam mam taką !

  3. #363

    Domyślnie

    @NIKOLAY
    Dziękuje Ci za opinię karty i serdecznie pozdrawiam...
    Zwracaj uwagę na szczegóły, to One są drogą do perfekcji...
    Nikon

  4. #364

    Domyślnie nikon d300s

    Proszę o pomoc,mam od niedawna d300s i pojawił się pewien problem. W wizjerze podczas ustawiania ostrosci było widac np.51 punkty ustawienia ostrosci , teraz mam na środku pola 1 punkt, mimo zmiany ustawień nic się nie dzieje , nie umiem zmienic tak ustawień by pokazała się większa liczba punktów ostrosci. w czym problem, nie wiem co mam zrobic. Pomóżcie

  5. #365

    Domyślnie

    a nie przestawiłes przypadkiem wajchy od zmiany punktów? takie coś obok ekranu pod wybierakiem?

  6. #366

    Domyślnie

    Witam posiadam takową karte: nokautimg1.pl/p-dc-c0-dcc0bf8155a81e36ce3ab7fb1d53e13e500x500/karta-sandisk-sdhc-8gb-extreme-hd-video.jpg
    Chciałbym wiedzieć czy w tej dolnej białej ramce można ją podpisać pisakiem do płyt. Czy to niczego nie uszkodzi?
    Ostatnio edytowane przez kamil211095 ; 18-08-2011 o 13:56 Powód: błąd
    Zwracaj uwagę na szczegóły, to One są drogą do perfekcji...
    Nikon

  7. #367

    Domyślnie

    Można podpisać
    D90, [s]N 35 1.8, N 50 1.8, N 18-105, Metz 50

  8. #368

    Domyślnie

    Kolejne pytanie z mojej strony.
    Pierwszy raz podłączyłem akumulator pod ładowarkę [2 dni temu kupiłem aparat]. I mam pytanie ile czasu ładuje się taki akumulator ?bo mineło ponad 2h a tu się lampeczka świeci. Mam go ładować dłużej czy to wystarczy? Aparat to Nikon D90.
    Zwracaj uwagę na szczegóły, to One są drogą do perfekcji...
    Nikon

  9. #369

    Domyślnie

    Witam mój pierwszy post tutaj. Dopóki lampka mruga to znaczy że się ładuje, jeśli się świeci ciągle to znaczy że się naładowała.

  10. #370
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2011
    Miasto
    Ożarów Mazowiecki
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.
    Mam pytanie: posiadam od 4 lat NIKONA COOLPIX S52 chciałabym wymienić sobie dany aparat fotograficzny na inny lepszy model,jaki polecacie?

    Pozdrawiam.

    --------------------------------------------

    Na pewno większość z nas podświadomie,albo i nie zastanawiał się kiedy to nastąpi,mimo,że każdy chciałby to wydarzenie odwlec w czasie jest ono nieuniknione i spotka każdego z nas. Mówią,że śmierć to jedynie podróż do innej rzeczywistości i jak w to wierzę. A kiedy Ty będziesz w danej rzeczywistości? Chcesz się tego dowiedzieć? Zapraszam na stronę...

    http://sites.google.com/site/news048/

Strona 37 z 90 PierwszyPierwszy ... 2735363738394787 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •