Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Hasselblad xpan

  1. #1

    Domyślnie Hasselblad xpan

    Niestety ale kilka dni temu zsunął mi się z ramienia i pomimo prób ratowania przed upadkiem zderzył się z ziemią, a dokładnie to z posadzką. Na pierwszy rzut oka wszystko ok, obiektyw działa, mierzy światło, reaguje na wciśnięcie spustu pomiarem, jednak jak się okazało nie wyzwala migawki
    Macie jakąś rade gdzie oddać go do naprawy aby nie popsuli go jeszcze bardziej? Czy czeka mnie jednak oficjalny serwis?(tego chciałbym uniknąć)
    Ktoś doradzi, ktoś pomoże?

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem, na ile XPan jest nafaszerowany elektroniką - od tego wiele zależy. Pan Adamczyk robi właściwie tylko serię 5xx, Pan Bykowski niby nie boi się elektroniki, ale w Hasselu raczej nie siedzi, serwis na Tamce też niczego poza serią 5xx nie dotknie. Ja niestety jestem skazany na serwis oficjalny, czyli Goteborg.
    Odnośnie oficjalnego serwisu to mogę*powiedzieć jedno: baaaaaardzo dłuuuuuuuugo się czeka. Poza tym nie możesz wysłać Ty jako Ty, tylko musisz przez polskie przedstawicielstwo, bo Szwedzi muszą przysłać numer serwisowy przed nadaniem przesyłki z Polski!!! Paranoja jakaś. Ja czekam na jakąkolwiek informację z Goteborga już piąty tydzień i póki co cisza. Nie ukrywam, że powoli cierpliwość mi się kończy, bo mogę czekać i pół*roku jak wiem, że za te pół*roku sprzęt będzie naprawiony. Póki co nie wiem nic...

    Powodzenia!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritwood Zobacz posta
    ...Ja niestety jestem skazany na serwis oficjalny, czyli Goteborg.
    Odnośnie oficjalnego serwisu to mogę powiedzieć jedno: baaaaaardzo dłuuuuuuuugo się czeka...
    Hmm - to brzmi jak bardzo poważna zachęta do pozostania przy serii 5xx.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Hmm - to brzmi jak bardzo poważna zachęta do pozostania przy serii 5xx.
    Trochę*tak a trochę nie
    U mnie 'cała bardzo poważna usterka' to najprawdopodobniej zawieszenie się lustra... pięć tygodni... a jeszcze pewnie ze dwa lub trzy

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •