Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Smile Fotografia produktów pod allegro i sklep internetowy. Rady i sprzęt?

    Witam wszystkich.
    Chciałbym się poradzić odnośnie fotografii produktów poniżej zamieszczam zdjęcia, o jakie mi chodzi.


    Będę wdzięczny za rady, posiadam stół bezcieniowy ale z białej pleksi, niestety zdjęcia muszą wyglądać tak samo jak te które zmieściłem.
    Co do oświetlenia to podejrzewam że to jeden softbox puszczony z góry nad produktem pod kątem, tak aby nie rozświetlał tła.
    W studio posiadam 2x 500w z Bowensa i 2 chińczyki 400W proszę o rady i linki gdzie najlepiej zakupić rzeczy potrzebne do sesji.
    Z góry dziękuje za pomoc.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    jedynka to sa dwa softy z dwóch stron + flagi do oddzielenia światła żeby nie padało za bardzo na tło, do tego szkło lub odbijająca pleksa na dół na tył kartonowe tło...

    dwójka to soft od lewej strony, reszta to samo

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    i może nie będę potrzebowała nawet aparatu, dzięki bardzo pomocna odpowiedź

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    jedynka to sa dwa softy z dwóch stron + flagi do oddzielenia światła żeby nie padało za bardzo na tło, do tego szkło lub odbijająca pleksa na dół na tył kartonowe tło...

    dwójka to soft od lewej strony, reszta to samo
    dzięki za wypowiedź, dziś siądę nad tym to coś pokombinuje zobaczę czy wyjdzie mi podobnie.
    Mam jeszcze takie pytanie odnośnie fotografii ludzi (poniższe zdjęcie )
    Chciałbym sie poradzić na jakich ustawieniach to mniej więcej mogło być, tło kartonowe i oktagon na jakieś 150cm ?
    I jeszcze jedno czy dam rade to wykonać na tym sprzęcie co mam czyli, parasolka biała 110 cm srebrna, dwa sostboxy 60x90 i 60x75cm ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •