Close

Strona 1 z 705 1231151101501 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 7042
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2011
    Miasto
    Warszawa/Londyn
    Posty
    6

    Domyślnie D7000 - opinie użytkowników

    Witam,

    Po przeczytaniu opinii o D7000, bardzo się do niego zraziłem i został on skreślony z listy wybrańców.
    W związku z tym chciałem kupić D300s.
    Jednak trafił mi się tanio D7000 z obiektywem 18-105 VR (oczywiście fabrycznie nowy), no i tak stałem się jego właścicielem.
    Na razie chcę do tego dokupić 70-300 VR i 35 1.8.

    Na co zwrócić uwagę, aby stwierdzić, czy moje body jest OK, jakie przeprowadzić testy, jaki powinien być soft itd.

    OCZYWIŚCIE PROSZĘ O OPINIE OSÓB UŻYTKUJĄCYCH TEN APARAT, a nie osób postronnych które gdzieś, coś słyszały.

  2. #2

    Domyślnie

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=163729 - Tu jest obszerna relacja Fatmana wraz ze sposobami testowania. Szukaj pod koniec wątku. Moim zdanie nie ma sensu zakładać2 podobny temat o 7k
    D7000 i parę słoików
    Forza Motorsport...

  3. #3

    Domyślnie

    polecam lekturę wątku "Nikon D7000 w praktyce" a szczegóły testów opisane są tutaj:

    http://forum.nikoniarze.pl/showpost....postcount=3922
    D7k | N35/1.8 | N18-105VR

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kris11 Zobacz posta
    Na co zwrócić uwagę, aby stwierdzić, czy moje body jest OK, jakie przeprowadzić testy, jaki powinien być soft itd.
    Jak już go kupiłeś to lepiej odpuść sobie szczegółowe testowanie dopóki będziesz zadowolony. Kupisz 35 i jeśli jest coś nie tak z puszką to od razu się dowiesz.

  5. #5

    Domyślnie

    do kosza z tym wątkiem. . . jak się jest leniem, i nie chce się czytać wątku o d7000, to raczej nikt nie pomoże. . .

  6. #6

    Domyślnie

    Ten wątek o D7000 to prawdziwa megagodzilla. Gdyby nie to, że czytam go od początku nawet bym do niego nie startował

    Edit:

    Chociaż po zastanowieniu, kolega ma ten sprzęt i chce go przetestować, więc chyba powinien się trochę wysilić i rzucić okiem.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 28-03-2011 o 17:56

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Ten wątek o D7000 to prawdziwa megagodzilla. Gdyby nie to, że czytam go od początku nawet bym do niego nie startował

    Edit:

    Chociaż po zastanowieniu, kolega ma ten sprzęt i chce go przetestować, więc chyba powinien się trochę wysilić i rzucić okiem.
    A po co....;P
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  8. #8

    Domyślnie

    Oprócz uolejowanej matrycy nie widzę większych wad, AF działa dobrze, dopóki nie trafi na gładką powierzchnię.
    No i jest jeszcze problem z pomiarem światła w programach i manualu, w auto wszystko działa OK - może przez moją małą wiedzę...

    Pstryknij zdjęcie nieba, albo ściany z przesłoną 36 na najdłuższej ogniskowej, wyjdzie cały brud z matrycy, oczywiście sprawdź także autofocus.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sovi3t Zobacz posta
    Oprócz uolejowanej matrycy nie widzę większych wad, AF działa dobrze, dopóki nie trafi na gładką powierzchnię.
    A sprawdzałeś af z jasnymi szkłami na pełnej dziurze w różnych warunkach oświetleniowych?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior Zobacz posta
    A po co....;P
    W sumie masz rację, nie ma sensu. Lepiej od razu zapytać

Strona 1 z 705 1231151101501 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •