Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie Czy można cofnąć operację wgrania nowego firmware?

    Wgrałem, ale teraz żałuję. Jedyne, co bym zostawił to kolorki. Obiektyw Tamron AF 28-300 zaczął mi szaleć. Z trudem łapie ostrość, nawet jak zasygnalizuje, że jest ok - okazuje się, że zdjęcia nie są ostre. Do tego chyba są ciemniejsze a warunki ich robienia nic nadzwyczajnego, żadnych utrudnień. Wcześniej było dobrze teraz to masakra. Można się tego pozbyć i wrócić do początków?
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli masz poprzednie wersje firmware, to oczywiście, wykonujesz dokładnie te same czynności co z nowym firmware, jeśli nie masz to daj znać coś poszukam
    Pozdrawiam
    Tomek


  3. #3

    Domyślnie

    Mam D70 Firmware Update 1.0.1 / 1.0.2 i D70 Firmware B Update 1.03 - wgrać oba czy wystarczy jeden?
    I jeszcze jedno (bardziej z ciekawości niż wielkiej potrzeby) - czy jeżeli firmware składa się z 2 plików to można wgrać jeden z nich aby mieć tylko część poprawek, czy one tworzą całość i muszą wejść oba. Nowe kolorki bardziej mi leżą, ale to nie jest priorytet.

  4. #4

    Domyślnie

    firmware składa się z dwóch plików które tworzą całość. Musisz wgrać oba pliki z poprzedniej wersji. Niestety
    Pozdrawiam
    Tomek


  5. #5

    Domyślnie

    Wszystko jasne. WIELKIE DZIĘKI!
    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Wgrałem, ale teraz żałuję. Jedyne, co bym zostawił to kolorki
    IRBak - jesteś drugą osobą (po mnie), która ma kłopoty z ostrością. W wątku o nowym firmwarze pisałem o moich problemach przy ustawieniu Closest Subject - mój aparat pokazuje bzdury, procent prawidłowo ustawionej ostrości szczególnie z szerokim obiektywem jest tak minimalny, że w praktyce funkcja CS nie nadaje się do użytku. Jak na razie nikt tego nie potwierdził. Napisz przy jakim ustawieniu AF-area mode masz te kłopoty. Też planuję downgrade firmwaru - myślę o A:1.01 i B:2.0. W tym układzie już są nowe kolory. Ale mam wątpliwości. Plik B jest 7 razy większy od A i chyba niemożliwe jest żeby był odpowiedzialny tylko za menu...

    idiom - czy masz pewność, że trzeba wgrywać oba pliki ? Jeśli mnie pamięć nie myli to chyba wgrywaliśmy już tylko plik B (1.02 >1.03). Poza tym wszystkie pliki A są identycznej wagi, to samo z plikami B.

    PS. No tak... Moja gwarancja skończyła się kilka dni temu. Raczej nie zaryzykuję downgradu, bo nie chcę mieć podobnych kłopotów co Jacek. Dobrze, że chociaż Single Area działa prawidłowo...
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    jak ja się cieszę, że mam F70
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #8

    Domyślnie

    jak ja się cieszę, że mam F70
    W F70 też jest wgrany firmware
    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof
    jak ja się cieszę, że mam F70
    W F70 też jest wgrany firmware
    tyle że jemu nic nie brkuje nawet gripa już ma
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #10

    Domyślnie

    tyle że jemu nic nie brakuje
    Nie byłbym tego taki pewny
    A który firmware masz wgrany ?
    Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •