Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Problem z databankiem ?

    Witam,

    właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem DigiMate'a II Plus. Czy op podłączeniu przez USB też Wam się tworzy kilka dysków w systemie, z których tylko jedej jest do użycia ? Poza tym zauważyłem, że po podłączeniu przez USB 2.0 fotobank nie bardzo chce gadać z komputerem - to znaczy niby jest, ale go nie widać... miał ktoś może coś podobnego ?

    Pozdrawiam !

  2. #2

    Domyślnie

    Wedlug mnie nowych dysków jest tyle, ile rodzajów kart możesz skopiować na swój foto bank ale mogę się mylić.

  3. #3

    Domyślnie

    Dodatkowy dysk to poprostu slot na karte pamieci. W sumie powinienes miec 4 dodatkowe dyski.
    Tez mialem problem "jest ale go nie widac", podlaczylem pod inny port usb 2.0 i dziala piknie. Z moich obserwacji: nie dziala z portami na przodzie komputera. Nie wiem czemu ale tak sie dzieje.
    D80 | N 18-70 | T 17-50 2.8 | N 80-200 2.8 | N 24 2.8 | N 50 1.8D | SB800 | oraz inne klamoty |
    Zapraszam tekus.net | ŁÓDZKA GRUPA FOTOGRAFICZNA KORAB

  4. #4

    Domyślnie

    Tekus, dokładnie tak ! Nie działa z przodu komputera, a z tyłu działa bez zarzutu. Jaka to technika, rozpoznaje przód i tył komputera
    A co do dodatkowych dysków, to przyznaję się, że nie wpadłem na to...

    Dzięki !

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2005
    Miasto
    Goclav, Varsovia
    Posty
    43

    Domyślnie

    U mnie z przodu działa bez problemu.
    Może dlatego, że sam instalowałem przedni panel z gniazdami...
    Konrad
    D70 | Sigma 18-50/2.8 EX DC Macro | 55-200/4-5.6 VR | Soligor 100/3.5 | CF 1GB Kingston EP HS | DigiMate II plus | Manfrotto 055PRO+029

  6. #6

    Domyślnie

    Na nowszych płytach głównych komputerówsą porty USB 1.0 i 2.0 często z przodu sa podłączane 1.0 i one właśnie stwarzają problemy z urządzeniam na USB 2.0

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •