Close

Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 212

Wątek: Krolowe Nigru

  1. #11

    Domyślnie

    i kastracja nie przeszkadza mnie również. Fakt czuję się jak patrzące dziecko
    Na razie D90 i D7100, S150 Macro, T116, N35, S50 1,4 S50-150, S900 i statyw całkiem dobry Fajne hobby i tyle
    http://pawelmeszynski.flog.pl/

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Zbiorowa amputacja dyskwalifikuje to zdjęcie w moich oczach kompletnie
    oo raz sie zgadzamy
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  3. #13

    Domyślnie

    co Wy z tymi nogami..? jeden lubi rybki, drugi lubi pipki... itd itd...
    z nogami czy bez zdjęcie i tak wymiata i ma swój klimat
    Nikon D90|N 18-105|N 50-1.8|N 70-300|

  4. #14

    Domyślnie

    Ciekawe czy jak na zdjęciu była by jedna a nie sześć, biała a nie murzynka, ot taka Kowalska to też byście się brakiem stóp nie przejęli.... Mogę się założyć że natychmiast autor zostałby zjechany że cięcie fatalne..... A tutaj pięknie.... No po prostu już dziub zamykam bo to zabawne jest

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Zbiorowa amputacja dyskwalifikuje to zdjęcie w moich oczach kompletnie
    Skasuj to foto z dysku!!! Do kosza z nim!

    Pewnie byłeś pijany jak robiłeś to zdjecie.
    Völkchlor

  6. #16

    Domyślnie

    Chyba rzeczywiscie skasuje
    Przekonaly mnie argumenty typu - gdyby to bylo 12 kolesi a nie 6 kobiet, pustynia a nie rzeka, noc a nie dzien...
    Road to Manila

  7. #17

    Domyślnie

    Chyba nie w tę stronę poszliśmy
    Zdjęcie jest bardzo ładne. Wszelka dyskusja na temat cięcia jest bezzasadna. Chwała Tobie, że pojechałeś, zgodziłeś się na niewygody, trud i zdjęcie zrobiłeś. Nikt tego chyba nie neguje. Fotką warto się zachwycać, bo jest czym.
    Dla mnie pozostaje otwartą jedynie kwestia wartości zdjęcia, wynikającej z okoliczności jego powstania.
    Podobne zdjęcie wykonane "u nas" z pewnością wywoła podobny odzew, gdy zaprezentujemy je tam. A jak to będzie gdy wykonamy zdjęcie "u nas" i "u nas" je pokażemy? Ot, typowa - z pewnością piękna - fotka "naszych" pań, jakich powstają setki.
    Dlatego też pozwoliłem sobie na twierdzenie, iż decydujący wpływ na walory zdjęcia ma "miejscówka".
    Tutaj jest... podpis

  8. #18

    Domyślnie

    te niewygody i trud to najpiekniejsza czesc wyjazdow

    czy latwiej jest zrobic takie zdjecie bedac gdzies daleko? pewnie tak, choc wystarczy udac sie u nas na prowincje i mamy podobny koloryt (czasem nawet wysatrczy wyjsc na sasiednia ulice)
    a juz najmniej zgodze sie ze znanym haslem pojawiajacym sie przy zdjeciach z egzotycznych miejsc - samograj.

    net jest zawalony milionami gownianych zdjec zrobionych w indiach, chinach czy gdzies w afryce
    Road to Manila

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Ciekawe czy jak na zdjęciu była by jedna a nie sześć, biała a nie murzynka, ot taka Kowalska to też byście się brakiem stóp nie przejęli.... Mogę się założyć że natychmiast autor zostałby zjechany że cięcie fatalne..... A tutaj pięknie.... No po prostu już dziub zamykam bo to zabawne jest
    ale do czego te nogi są Wam potrzebne ? co takiego zmieni zdjęcie z nogami ? chyba ważniejsze są osoby na tym czy innym zdjęciu niż jakie ma stopy...
    Nikon D90|N 18-105|N 50-1.8|N 70-300|

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    ... net jest zawalony milionami gownianych zdjec zrobionych w indiach, chinach czy gdzies w afryce
    Masz rację. ale zawsze większe wrażenie "u nas" robi na zdjęciu słoń, niż rodzimy Burek
    Tutaj jest... podpis

Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •