Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Marysia

  1. #1

    Domyślnie Marysia

    Poproszę o sugestie... Wiem, że nie jest idealnie ostro, i że może modelka mogłaby częściej spoglądać w obiektyw... warunki sesji były bardzo domowe


    proszę o coś więcej niż tylko 'nie podoba się' choć i takie komentarze rozumiem...
    D40x N 18-135 3,5 N 35 1,8 statyw, 2x elfo miqro pro B, beauty dish, snoot, wyzwalacz na podczerwień, jakaś blenda i plany na przyszłość

  2. #2

    Domyślnie

    Nie jestem specjalistą od portretów, ale z tego, co widzę, to... brak blendy. Oświetlenie jednostronne, a co za tym idzie "wyciąganie" ciemnej strony powoduje przepały jasnej strony twarzy (nr 1).
    1. Nie za wąsko?
    2. Aparat niżej
    3. Ostrość! Tło przeszkadza.
    4. Podoba mi się. Ładny ton, niewymuszona poza.

    Pozdrawiam
    sprzęt: fotografuję sercem

  3. #3

    Domyślnie

    1 za bardzo wygładzona skóra
    2 podoba się, trochę przeszkadzają ściany z boków i powodują ciasność w kadrze. Troszkę sztucznie ułożone ręce.
    3 brak ostrości na modelce i za ciasno
    4 za mało przestrzeni z lewej strony (czytaj tam gdzie kieruje wzrok modelki). Brzydko pomalowane drzwi w tle dają mi po oczach (ot takie moje zboczenie). i jeszcze podprostował bym zdjęcie żeby futryna i drzwi były proste i pionowe.

    Ogólne wrażenie jest pozytywne, żebym nie został źle zrozumiany.

  4. #4

    Domyślnie

    dziękuje wam bardzo to były pierwsze nasze wspólne zdjęcia z Marysią... a, że się przyjaźnimy to 9/10 czasu zamiast robić zdjęcia gadałyśmy
    D40x N 18-135 3,5 N 35 1,8 statyw, 2x elfo miqro pro B, beauty dish, snoot, wyzwalacz na podczerwień, jakaś blenda i plany na przyszłość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •