Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Rozsypa

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Łał, super kadr. Super klimat na zdjęciu, bardzo mi się podoba.

  3. #3

    Domyślnie

    Zastanawiam się, czy to niebieskie z lewej nie lepiej było odciąć? Byłaby zwięzła całość, szalejąca kopara w epicentrum uwagi. Ale z drugiej strony ta pozioma belka przeszywająca ten blok jak strzała serce nie zaistniałaby.
    sprzęt: fotografuję sercem

  4. #4

    Domyślnie

    Fajne, ale czy trochę nie leci w lewo?
    Dxxx Fx Fxx Pxxxx

  5. #5

    Domyślnie

    Zapomnialem dodac subskrypcji i nie zauwazylem, ze cokolwiek pisaliscie ;(

    Dziekuje za przyjemne komentarze.

    To jest jeden z dwoch kadrow jakie wykonalem tego dnia. Drugi byl skomponowany do lewej krawedzi, ale kopara nie miala tej belki wiec mialo to uzasadnienie. po obcieciu lewej strony zdjecie by chyba stracilo. Moze nie kompozycyjnie, ale informacyjnie na pewno. Wydaje sie, ze w takim ukladzie zrobiloby sie rowniez ciasno. ciesze sie, ze sie podoba.

    P.S. Pisalem z telefonu wiec wybaczcie brak polskich liter

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jędrula Zobacz posta
    Zastanawiam się, czy to niebieskie z lewej nie lepiej było odciąć? Byłaby zwięzła całość, szalejąca kopara w epicentrum uwagi. Ale z drugiej strony ta pozioma belka przeszywająca ten blok jak strzała serce nie zaistniałaby.
    Uważam, że zamknięcie kadru na lewej ścianie było by ładnym zamknięciem kompozycji, wystająca belka w mojej ocenie nie wiele wnosi dobrego,

    Cytat Zamieszczone przez lodzermensch Zobacz posta
    Fajne, ale czy trochę nie leci w lewo?
    Pewnie dlatego to burzą ? :P

    Generalnie dobre, nie banalne zdjęcie, podoba się.

  7. #7

    Domyślnie

    Jak już pisałem, wykonałem i kadr z obciętą lewą stroną, kiedy jeszcze belka nie była zainstalowana na koparce. Mimo, że uważam je za lepsze, nie pokazywałem go bo wcześniej wysyłałem je na pewien konkurs fotograficzny i nie byłem pewny, czy mogę to zrobić Analiza zapisów regulaminu wyjaśniła temat - jednak mogę :P

    Proszę nie zwracać uwagi na różnice w ekspozycji - wywoływałem na innym, jeszcze mniej skalibrowanym, monitorze :8


  8. #8

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że drugie jest za ciasno przycięte. Z pierwszego odciąłbym tylko niebo z lewej i wyprostował.. Świetne zdjęcie, gratuluję.
    A new shit has come to light...

  9. #9

    Domyślnie

    HDRa HDRa ja chcę HDRa
    Poważnie, aż porsi się o "zabawę". Wracaj tam i rób więcej kadrów
    NIKON D800 | N24-70mm 2.8| N50mm 1.8D| N85mm 1.8G| N70-200VR| SB-900

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez remos Zobacz posta
    HDRa HDRa ja chcę HDRa
    Poważnie, aż porsi się o "zabawę". Wracaj tam i rób więcej kadrów
    Nie znam się za bardzo na obróbce Coś czasem występluję, pogmeram z ekspozycją i kontrastem, ale to raczej tyle.

    Budy już nie ma

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •