Close

Strona 4 z 34 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 335
  1. #31

    Domyślnie

    A dla mnie oprócz pralki i lodówki 35 jest genialna. Najpierw był 18-105 a potem właśnie 35. I nagle okazało się że D90 robi we wnętrzach zdjęcia. Wczesniej nie chciał.
    Teraz mam trochę innego sprzętu ale 35 jest nadal dobra ( do krajobrazów coprawda najmniej )
    Na razie D90 i D7100, S150 Macro, T116, N35, S50 1,4 S50-150, S900 i statyw całkiem dobry Fajne hobby i tyle
    http://pawelmeszynski.flog.pl/

  2. #32

    Domyślnie

    mam znajomego co kupil se te 35mm zachwycony opiniami innych ludzi
    teraz szuka kogos co by mu go opchnac...
    Drogi i tyle. Za mala czesc tej kasy mozna se zapodac 50mm mf i bawic sie na calego. Duzo taniej. Mz.
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karbulot Zobacz posta
    Ale jak ktoś jest początkujący i chce coś dłuższego albo lepszą puszkę, ostatnie co bym mu polecił, to właśnie stałkę i to z zakresu jaki posiada.
    Ja bym na końcu listy umieścił raczej jakiegoś fisheye

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    Drogi i tyle
    Chętnie usłyszę jakie to są tanie nowe obiektywy
    Völkchlor

  4. #34

    Domyślnie

    Cześć.

    Jestem nowy na forum. Przyłączę się do dyskusji, bo sam potrzebuję porady.

    Chciałbym kupić lustrzankę firmy Nikon. Ograniczone fundujesz nie dają mi dużego wyboru. Zastanawiam się nad:

    D5000:
    Nikon D5000 + Tamron 18-200
    Nikon D5000 + Sigma 18-200mm f3,5-6,3 DC
    Nikon D5000 + 18-105mm VR
    Nikon D5000 + Sigma 18-200mm f3,5-6,3 DC OS HSM

    lub
    D90:
    Nikon D90 + AF-S DX 18-105mm VR
    Nikon D90 + 18-105mm VR
    Nikon D90 + Sigma 18-200mm DC OS HSM
    Nikon D90 + Tamron 18-200

    lub
    D80:
    Nikon D80 + 18-55mm f/3,5-5,6

    Odłożyłem na ten cel 3500 zł lecz jest to moje maksimum i nie chciałbym przekraczaj tej kwoty, a raczej zejść niżej, bo dokupić jeszcze muszę torbę, kartę pamięci...

    Do czego potrzebuję ten aparat. Rekreacyjnie, czyli wakacje wyjazdy, weekendowe wypady do lasu, jezioro czy góry... no i od czasu do czasu popstrykać dla zabawy...

    Na czym mi zależy? Dobry sprzęt za rozsądne pieniądze dla początkującego fotografa amatora. Moje pojęcie o fotografice oscyluje w okolicach 0...

    Czekam na posty i pozdrawiam

    Aparaty przeglądałem na www.ceneo.pl

  5. #35

    Domyślnie

    PIerwsze pytanie czy musi byc to nowy sprzet? Jesli nie mozna sporo przyoszczedzic kupujac uzywany i zaoszczedzone pieniadze przeznaczyc na lepszy obiektyw (tez uzywany ) Ja bede polecal d90 bo taki wlasnie mam i jestem z niego bardzo zadowolony. Ma sporo zalet w porownaniu z d5000 ale to sobie mozesz znalezc na forum. Jezeli masz zamiar robic zdjecia w trybie manualnym warto kupic d90 natomiast jesli chcesz pstrykac w zielonym trybie kup d3100. Co do szkiel to sie nie wypowiem. Niech to zrobia bardziej doswiadczeni koledzy. pozdrawiam

  6. #36

    Smile

    Boję się kupić używkę, bo może być uszkodzona albo po przejściach... wolę przepłacić i mieć nowy sprzęt, aż tak bardzo nie zależmy mi na oszczędności by ryzykować...

  7. #37

    Domyślnie

    Bierz Nikon D90 + 18-105mm VR
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mickonr Zobacz posta
    Boję się kupić używkę, bo może być uszkodzona albo po przejściach... wolę przepłacić i mieć nowy sprzęt, aż tak bardzo nie zależmy mi na oszczędności by ryzykować...
    nie ma co przeplacac i bac sie uzywanego sprzetu. Caly swoj sprzet mam uzywany i jestem z niego zadowolony. Bez problemu mozna kupic sprzet prawie nowki z gwarancja np z forumowej gieldy ( ten ma raptem 3 tyg) http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=174344

  9. #39
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Strzelce Opolskie
    Posty
    123

    Domyślnie

    Też bym Ci polecił tego nikon D90 i obiektyw 18-105 VR, tylko trochę niepokoi mnie to co napisałeś " Moje pojęcie o fotografice oscyluje w okolicach 0...". No chyba, że się podciągniesz szybko w tym temacie.

  10. #40

    Domyślnie

    Dlaczego Cię niepokoi? Ja chcę kupić aparat, a nie karabin :P Chcę mieć nowe hobby, dlatego spróbuję moich sił w tym temacie ;]

Strona 4 z 34 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •