Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ajt Zobacz posta
    W każdym razie jest to do szybkiego ogarnięcia i da się pracować w miarę sprawnie.
    Ale jednak ta czwórka była wzorcowa

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Ale jednak ta czwórka była wzorcowa
    Bo niestety interfejs NX2 to jeden z najgorszych jaki w życiu widziałem. Programiści powinni za karę dostać kilka tysięcy RAWów do obrobienia to może by zmienili zdanie.
    W NC4 ustawiłem raz paletę z tym co potrzebuję i nigdy się to nie chowało, zmieniało i wszystko było zawsze widoczne.


    Ostatnio edytowane przez Władca Pixeli ; 01-03-2011 o 06:25
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    W NC4 ustawiłem raz paletę z tym co potrzebuję i nigdy się to nie chowało, zmieniało i wszystko było zawsze widoczne.
    To mi też bardzo odpowiadało.

  4. #14

    Domyślnie

    Wskrzeszam swój temat....
    Dość już mam NX2 Adobe Lightroom 3 i innych zamulaczy i myślę poważnie o sprzedaniu D90 bo bez sensu siedzieć 3 godziny i obrabiać fotki w tych gównianych programach

    zatem Koledzy wielka prośba..napiszcie który z aktualnie dostępnych nowych modeli Nikona będzie chodził z NC4...gotów jestem sprzedać D90 bo mi ta obróbka zabiera radość z oglądania fotek

    Dzięki z góry
    Pozdrawiam

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sikor Zobacz posta
    zatem Koledzy wielka prośba..napiszcie który z aktualnie dostępnych nowych modeli Nikona będzie chodził z NC4...gotów jestem sprzedać D90 bo mi ta obróbka zabiera radość z oglądania fotek
    Z nowych modeli niestety nic nie będzie chodzić, a szkoda bo NC4 jest 100 razy przyjemniejszy w obsłudze niż obecne NX'owe gówno.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  6. #16

    Domyślnie

    NC 4.4.2 (taki nr był bodajże ostatni) obsługiwał D200 i koniec.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •