Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Dieta cud

  1. #1
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie Dieta cud

    siedząc w domu na urlopie postanowiłem że wezmę się wreszcie za siebie. Nie oszukujmy się - ważę za dużo i jest mi z tym źle. Pomyslalem o poszukaniu jakiejś diety ktora pomogłaby mi osiagnać sukces. Szukałem dlugo ale niestety każda dieta wymaga poświecenia na które ja nie jestem gotowy. Mam słabą silną wolą a co za tym idzie nie potrafie narzucić sobie dyscypliny w jedzeniu. Jednak oto zaświtalo światelko w tunelu - sam wymyślę dietę!!. Usiadlem i zadumałem się mocno i ... wymyslilem.
    A oto efekty mojego genialnego przepisu. Dieta jest rewelacyjna bo zajmuje jedynie okolo 0.5h , jest zupelnie bezbolesna i nie wymaga wyrzeczenia się czegokolwiek. Ba... wręcz stosując ją można obżeraź się do upadłego.
    tak wygladalem przed zastosowaniem swojego przepisu

    a tak gdy zakończyłem "kurację"

    uff... czuję sie lepiej. Jestem innym człowiekiem - znow jestem piekny i młody. Trzeba to uczcić - idę zjeść sutą kolację ze szczęścia

  2. #2

    Domyślnie

    Czyżby brat? i lekka obróbka PS-em?
    Nikon D80 + N70-200VR z TC-1.7EII, N18-200VR, N105 micro VR, S10-20, N R1C1

  3. #3
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    HiHiHi tylko PS. Wciąż nie mogę się nadziwić co to skurkowaństwo potrafi :O . Inaczej się odbiera jak czlowiek widzi efekty pracy kogoś a inaczej jak sam coś wymodzi. Wciąż raczkuję w programie co widać po mizerności tego montażu ale i tak miałem godzinę dobrej zabawy a i teraz mi się morda cieszy jak na te fotki popatrzę...

  4. #4

    Domyślnie

    no właśnie brat ma na imie Photoshop dobre dobre
    .:[nikon][nikkor][tamron][m42][cokin][lowepro][manfrotto][gimp][ps4][ubuntu][7]:.
    .:KORAB:.

  5. #5

    Domyślnie

    Fajny pomysł i wykonanie. Dorobisz mi wzrostu?
    Nikon D80 + N70-200VR z TC-1.7EII, N18-200VR, N105 micro VR, S10-20, N R1C1

  6. #6
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    bartosh do usług miłościwy panie - wiela sobie jaśnie pan życzy

  7. #7

    Domyślnie

    Schudł bidulka – co by babcia powiedziała i włosy mu ściemniały.
    |N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |

  8. #8
    Madziulek
    Gość

    Domyślnie

    niezle
    podpowiesz jak zrobiłes ?
    ja też bym sobie cos "dorobiła " np.wzrost i takie tam

  9. #9

    Domyślnie

    bartosh do usług miłościwy panie - wiela sobie jaśnie pan życzy
    Nie tak szybko Mości Panie, doszły mnie słuchy, że sam chciałeś facjatę swą polepszyć i wyszło jak w obrazku obok twego podpisu widać (podobnoż do karczmy cię onegdaj przez paskudną facjatę nie dopuścili).. Wobec czego znikam czymprędzej..

    Nikon D80 + N70-200VR z TC-1.7EII, N18-200VR, N105 micro VR, S10-20, N R1C1

  10. #10
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Madziulek mam na dysku taki filmik przedstawiający naszego Stiga przy pracy nad urodą jakiejś białogłowy(uzywa tam m.in liquify - ctr+shift+x albo filtry - liquify). Tak sobie pomyślałem że co szkodzi się pobawić i efekt masz powyżej. Daleko temu do tego by to określić choć "poprawnym" ale co miałem frajdy przy tym to moje . Ogólnie całość jest we właściwym ku takim pracom dziale czyli wszystko w porządku .
    bartosh - ech ... No i nim żem zdążył się wziąść do rozciągania klijent mi zrejterował. A już żem łoże przygotował (z postronkami) i korby nasmarował (żeby ciągnąc nie skrzypiały) a tu masz...ki czort - urok jakowyś czy co?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •