Close

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 95
  1. #11

    Domyślnie

    Jest tak, wersje europejskie są sprzedawane z 230 jeśli są kupowane u europejskiego dystrybutora.
    Można zamówić u Paula w stanach lampy na 230V i oni ci je zmontują bez problemu, trzeba tylko tydzień poczekać. Możesz też im wysłać lampy które masz i oni je przerobią na 230V. Z tym że wyślą je tylko na adres w stanach inie jestem pewien czy robią zeusa na 230, bo Ab400-800-1600 i WL tak.
    Co do konwertera napięcia, na stronie AB są linki. Ja za swój 500W zapłaciłem jakieś 40 USD. Tylko że to bydle trochę waży i paczka ze stanów może być droga. A jest wielkości pudełka chusteczek. Pewnie da się kupić gdzieś w EU.
    Można używać przez vagabond, który ładuje się na 12-110-230V bez problemu.

  2. #12

    Domyślnie

    Ktos moze sie pochwali efektami? Widzialem takie zrobione ze zwyklych zarowek (10-14 na oko) z zasilaniem sieciowym.
    Mysle bede cos takiego chcial sam zrobic. Tylko z dyfuzorem
    Nikon DSLR + N SLR Zenit TTL.
    Amatorzy martwią się o sprzęt, profesjonaliści o pieniądze, a mistrzowie o światło.

  3. #13

    Domyślnie

    Po weekendzie jak wrócę do desktopa coś wrzucę z abr800

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukaszm Zobacz posta
    Ktos moze sie pochwali efektami? Widzialem takie zrobione ze zwyklych zarowek (10-14 na oko) z zasilaniem sieciowym.
    Mysle bede cos takiego chcial sam zrobic. Tylko z dyfuzorem
    mój wygląda tak, własnoręczna robota:

    Nikon D80/D90/D610 + N24-70 + N80-200 + SB-900
    Kilka moich fotek

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kargulo Zobacz posta
    mój wygląda tak, własnoręczna robota:

    a efekty na zdjecia ?
    NIKON + SZPARGAŁY + CHĘCI + CHĘCI + CHĘCI ...

  6. #16

    Domyślnie

    ja uzywałem(identyczna konstrukcja) to efekty mniej wiecej takie:
    1.
    2.

    łukaszm, z czego chcesz zrobic ten dyfuzor? jak?
    Ostatnio edytowane przez fuselink@interia.pl ; 01-03-2011 o 13:18

  7. #17

    Domyślnie

    dzieki za foty ring light wygląda obiecująco.... szczegolnie na jasnych szkalch

    co do ringflasha jak mówiłem ebay twoim przyjacielem choc widze na alledrogo tez jest jeden z generatorem i lampa za cene chińskiego brata.
    Pokazuja sie ringflashe tylko trza być cierpliwym lub szybkim zależny od aukcji , ja wyrwałem starego typu ringa bowensa w cenie flasha systemowego wiec wsio jest możliwe.
    fotografie poniżej to test domowy w celu sprawdzenia czy się kasy nie utopiło - wiec można krytykować do woli ahahahahahah

    ciekawie się rozkłada
    dla przykładu mierzone np głowa f9 , klatka f7,1 brzuch f9
    trza go opanować choć efekty wyglądają ok jak na domowe zabawy.
    Hensel ma grida do ringa i to jest to co mi się podoba na stronie można zobaczyć jak to działa , u bowensa brak maja tylko reflektor i dyfuzor wiec wybór ringa i dodatków tez może być uzależniony od dodatków.











    a ring wyglada tak zasilanie na dwa kable dlugosc 4m





    wiec jak ktos myśli o zakupie to obserwować alledrogo i zachodniego wielkiego brata szaegolnie / co.uk / .de /.com to ostateczność
    Ostatnio edytowane przez dzygit ; 02-03-2011 o 12:53

  8. #18

    Domyślnie

    Przykłady oświetlenia Ringiem również z plastrem miodu można odnaleźć tutaj : http://www.visualpursuit.de/_no/lichtformer.pdf
    Strony od 45 do 49. Lepiej pobrać plik przed oglądaniem bo jest dość duży.
    [ .pl ]

  9. #19

    Domyślnie

    łe zazdroszcze Ci tego ringa, ile dokladnie dales?
    na allegro tak?

  10. #20

    Domyślnie

    Na allegro jest nadal jeden na sprzedaz porty 12 a ja wygralem aukcje na ebay ring + reflektor + soften za 380eu z dostawa do domu . Ja z reguly nie jestem cierpliwy ale czekalem cierpliwie szegolnie ze cena odpowiednia
    Ebay.de + google tlumacz lamia kazde roznice jezykowe / kali miec ! Kali sie dogadac ahahha bardzo pomocne
    Ostatnio edytowane przez dzygit ; 02-03-2011 o 16:06

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •