Close

Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 22303132
Pokaż wyniki od 311 do 318 z 318
  1. #311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mihow
    No i kupełem tego Nikkor'a 70-300G. Pierwsze wrażenia? Głośny, ciężki, wolno ostrzy (firmware A1.01) ale na pierwsze zdjęcia bardzo mi się podoba Fajnie zbliża i ogólnie aparat z nim fajnie wygląda
    Później podzielę się z Wami pozostałymi wrażeniami i odczuciami z użytkowania tego szkła...

    Hej , gratuluję i witam w klubie tych co wydali troche kase bez sensu. To jest bardzo mierny obiektyw. Kupiłem go jeszcze do swojego F65 i wtedy był do przyjęcia. Ale po 2 latach uzywania i w międzyczasie przesiadce na D70 stwierdzam iz to bardzo słaby obiektyw. Zresztą trudno oczekiwac rewelacji za taką kaskę. Na poczatek musi wystarczyc , na pewno mozna sporo sie nauczyc o zabawie z taką "lufą" - zaleznośc czasu i ogniskowej ...pocżtki miąlem umiarkowane ...ale sam zobaczysz co i jak . powodzenia
    Pozdrawiam
    Z50, F80, Coolpix P6000, Nikkor 24-70mm f/2.8, Nikon AF-S Nikkor 70-200mm f/2.8G IF-ED VR, Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED, AF70-300G, SB800,

  2. #312

    Domyślnie

    mabesto, nie rozumiem - dlaczego mierny? Możesz uzasadnić swoją wypowiedź. Bo nie chce mi się wierzyć, że jest aż tak źle...
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  3. #313

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mihow
    mabesto, nie rozumiem - dlaczego mierny? Możesz uzasadnić swoją wypowiedź. Bo nie chce mi się wierzyć, że jest aż tak źle...
    ale co mam Cie przekonywac do wyższosci świąt jednych nad drugimi ?
    to moja apinia i jak poszperasz na forum to sam sie przekonasz co sądzą inni uzytkownicy.
    prawda jest taka ,że trudno oczekiwac od czegos co jest tanie aby było znakomitej jakości.
    Coś za coś !
    Z50, F80, Coolpix P6000, Nikkor 24-70mm f/2.8, Nikon AF-S Nikkor 70-200mm f/2.8G IF-ED VR, Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED, AF70-300G, SB800,

  4. #314

    Domyślnie

    trudno oczekiwac od czegos co jest tanie aby było znakomitej jakości.
    No pomiędzy "mierne" a "znakomita jakość" jest lekka różnica dlatego pytam dlaczego tak słabo go oceniasz? Jest bardzo dużo przykładów, że to szkło robi fajne fotki i nieźle ostrzy...

    Ja osobiście jestem zadowolony, co wcale nie oznacza, że chciałbym coś bardziej ambitnego ale narazie nie stać mnie na szkło za ponad 1 tys zł...
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  5. #315

    Domyślnie

    Fajnie - ale co to ma wspólnego z tematem?
    Pozdrawiam

  6. #316

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irekka
    Fajnie - ale co to ma wspólnego z tematem?
    A to, że wcześniej rozmawialiśmy o szybkości działania tego szkła na nowym firmware
    Trzeba było poczytać wcześniej a nie wyskakujesz w środku tematu i pytasz się "Ale oso chosi"
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  7. #317

    Domyślnie

    Znam ten wątek cały - to jeden z dłuższych. O zmianach szybkości ostrzenia tez tu można znaleźć. Dzielenie się odczuciami na temat szkła to proponuję dział obiektywy i akcesoria. To nie moja złośliwość tylko troska o użytkowników forum - ktoś kto będzie chciał przebrnąć przez temat firmware jak zacznie czytać o ocenie czy dany obiektyw jest dobry czy mierny to pewnie zrezygnuje z dalszego czytania. Jeżeli uważacie inaczej to proponuje tutaj dyskusje dodatkowo na temat :kupiłem lampę błyskową - świetnie pracuje z firmware 2.0 oraz komaptybilność statywów mainfrotto z 1.03
    Pozdrawiam

  8. #318

    Domyślnie

    irekka, masz racje - trochę zboczyliśmy z tematu, ale myślę, że jest on już wyczerpany... przynajmniej w tym wątku...
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 22303132

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •