Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Jaka lampa błyskowa do Fujifilm FinePix S9600?

    Jestem posiadaczem w/w aparatu. Chciałbym kupić lampę do niego ale Fuji nie produkuje lamp. Jedyne czego dowiedziałem się w ich serwisie to, że lampa nie może mieć napięcia na stopce powyźej 16 V. Gdy napięcie będzie większe, może uszkodzić aparat.
    Sanki mocujące są w tym aparacie tylko z jednym centralnym stykiem, dodatkowo aparat ma wbudowane standardowe gniazdo na kabel synchronizujący.
    Poszukuję lampy bez TTL-u, tylko z automatyką błysku, palnikiem pracującym w pionie i poziomie o dość duźej mocy, liczba przewodnia 30 i więcej. Czy ktoś z Was może podpowiedzieć mi jaką lampę kupić! Szukam lampy nie za drogiej bez bajerów elektronicznych, których i tak w tym aparacie nie wykorzystam.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    PS> Biorąc pod uwagę sanki mocujące z centralnym stykiem- lampy do aparatów analogowych będą pasować, pozostaje pytanie o bezpieczeństwo aparatu!

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    wie ktoś może czy mogę do tego fuji podpiąć SB-800? Mam taki aparat w firmie i mógłbym go używać jako rezerwowy, mam swoją sb-800 i jestem ciekawy czy będzie współpracował z nią.

  5. #5

    Domyślnie

    Najepiej sb-26 lub coś podobnego. Do tych lamp można bez problem wprowadzić parametry naświetlania (czas, przyslona, iso). Jest to duzo wygodniejsze niż przy lampach manualnych gdzie można z reguły wybrać maksymalnie 3 przysłony.
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •