Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie [Kraków] Torba typu colt

    Witam,

    Szukam torby do D90 + 18-200. Mam obecnie Lowepro EX120 i ewidentnie jest za mały (za krótki). Stąd wybór "colt"-a. Szukałem nieco po necie, jest kilka modeli różnych firm, ale mimo tego trochę to kupowanie kota w worku. Chciałbym jednak przymierzyć i dopasować torbę do aparatu. Stąd moje pytanie, gdzie w Krakowie (lub okolicy) znajdę wybór podobnych torb. Byłem w sklepie foto na Studenckiej, ale nie mieli nic pasującego. Dodam, że marzy mi się podobne rozwiązanie co w obecnej torbie czyli klapa zachodząca 1 cm poniżej górnego obwodu z zamkiem + klips. Oczywiście to już sam dobiorę, ale wdzięczny bym był za konkretne adresy, za które z góry dzięki!

    Pozdrawiam
    Szymon
    Nikon D90 | S 17-70 2,8-4,0 OS HSM | N 50 1.8 | Metz AF 48-1 | pasja

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2010
    Miasto
    Wieliczka
    Posty
    186

    Domyślnie

    Witam

    Też naoglądałem się trochę tych toreb i mój wybór padł na Case Logic SLRC1Z (D90 + 18-105 z założonym tulipanem mieści się bez problemu - jest jeszcze luz) na alledrogo widziałem dzisiaj tę torbę za 99,00zł. Doskonałe wykonanie, utwardzone dno, grube ścianki boczne, kieszonki po bokach i z przodu + pasek do przytroczenia do pasa biodrowego od plecaka - na piesze wędrówki wymarzone rozwiązanie. Warta tych pieniędzy polecam w ciemno.
    Osobiście możesz sprawdzić w krakowskiej sieci Fotojokera, co prawda od jakiegoś czasu proponują nowy model torby tj SLRC-201 za prawie 200,00 zeta http://www.e-fotojoker.pl/product/fu...ogic-slrc-201/ może ta poprzednia leży gdzieś na magazynie.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez OberD ; 19-02-2011 o 23:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •