Close

Strona 88 z 90 PierwszyPierwszy ... 38788687888990 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 894
  1. #871

    Domyślnie

    A jednocześnie na Robercie nie ma aż takiego ciśnienia żeby być ultra szybkim od samego początku. Na dobrą sprawę myślę, że to najlepsze rozwiązanie zarówno dla Williamsa jak i Roberta. Nie minie dużo czasu zanim będzie miał okazję się wykazać a wtedy będzie już przyzwyczajony do nowego samochodu.
    Pursue happiness with diligence

  2. #872
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Tak czy owak, chciałbym mieć choćby połowę umiejętności Kubicy za kółkiem.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #873

    Domyślnie

    Przykro mi to pisać, ale Robert po raz drugi zamknął sobie drzwi do F1. W pierwszym przypadku spowodował to jego wypadek, w drugim błędy popełnione wspólnie z Rosbergiem. Może i Niemiec był dobrym kierowcą ale na menadżera to on się kompletnie nie nadaje. Błędem było trzymanie się tylko opcji Williamsa, szczególnie że praktycznie nie mieli żadnej karty przetargowej. Chyba za bardzo uwierzyli że Robert dostanie fotel bez mrugnięcia okiem, ot tak, bo przecież to Kubica... Nazwisko które przyciągnie uwagę wszystkich mediów - piękna reklama zespołu na pierwszych stronach gazet. W pewnym momencie, kiedy Robert skończył testy w Renault i był wielki zachwyt trzeba było siąść do rozmów z wszystkimi zainteresowanymi stronami. Myślę tu przede wszystkim o Sauberze czy Force India bo jestem prawie pewien że w tamtym momencie przynajmniej jeden z tych dwóch zespołów wziąłby Roberta z pocałowaniem ręki. A to oznacza fotel, pewny fotel i regularne starty w rundach GP. Może nie w zespole z górnej półki, ani nawet średniej ale to jest gwarancja pokazania swojego potencjału. Bezpieczna gwarancja bo nikt do Roberta pretensji miał nie będzie jeśli coś pójdzie nie tak. Zawsze można wtedy zwalić na słaby bolid i brak kasy. A kasa by się znalazła bo Robert przyciągnąłby do takiego zespołu jakieś środki nie tylko z Polski. Takie historie dobrze się sprzedają. I co robi w tamtym momencie Rosberg? Idzie ślepo za jedną opcją, a mógłby chociaż zaszachować Williamsa - do tego czasu macie czas, potem podpisujemy z Sauberem i Frankowi zmiękła by rura. Tyko trzeba było wcześniej z tym Sauberem rozmawiać a nie wierzyć na słowo że fotelik dla Roberta czeka... No i Williams to oczywiście genialnie wykorzystał z zimną krwią. Poczekał do momentu gdy India i Sauber znaleźli kierowców i dali Robertowi kopa w d... i zdegradowali do testowego. I z tego co czytam dzisiaj w mediach jeszcze pobrzdąkują że Robert powinien im być wdzięczny i ich po butach całować. Jeden błąd i cały misterny plan układanki się rozsypał przy samych drzwiach do F1 kiedy Robert już dotykał klamki. Za wysoko mierzyli zamiast wybrać bezpieczną opcję. Nie mam złudzeń, spaprali najlepszy okres dla Roberta, a Williams zgarnie wszystko - media będą się kręcić koło Kubicy. Williams będzie na pierwszych stronach gazet, ale to się szybko skończy. Robert może i rozwinie ładnie bolid młodym ale za rok nikt o nim już nie będzie pamiętał. Jego praca pójdzie na konto Williamsa, a media znajdą sobie nowego bohatera. W razie gdy będzie chciał odejść Frank puści famę jaki to Robert był wolny na testach jak to zrobił swego czasu Abiteboul od Renówki. No chyba że Ojciec Dyrektor lub sam Prezes wszystkich prezesów J.K. się nim zainteresuje i sypnie trochę grosza. Bez kasy i w takim wieku w F1 nie ma czego szukać. A piękną historię którą dysponowali właśnie przegrali w karty z Williamsem, to była ich atu, karta do wykorzystania jeden jedyny raz... Znowu będą wątpliwości bo przecież Robert w wyścigach nie uczestniczył. Nie ma co się łudzić, menadżer Sirotkina głupi nie jest co pokazują długie negocjacje. Możemy zapomnieć o tym że oddadzą fotel w połowie sezonu czy nawet na jeden wyścig. Stary Stroll też z litości miejsca nie zafunduje. Dla nich Robert ma robić jedno - sprawić by młodzi dostali papu... Może trochę brutalnie i bez optymizmu ale dzisiejsza F1 taka jest. Zawsze możecie się z moim zdaniem nie zgodzić.
    Ostatnio edytowane przez otwieracz ; 17-01-2018 o 18:57
    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Zarobiony jestem.

  4. #874

    Domyślnie

    A to jest pewne, że nie rozmawiali z innymi?
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #875

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    A to jest pewne, że nie rozmawiali z innymi?
    Vasseur swego czasu wspominał o tym że chętnie widziałby Roberta w Sauberze. Tylko nie mogę znaleźć tej wypowiedzi. Była ona na blogu "Powrót Roberta" tylko nie wiem czy na głównej czy ktoś w komentarzach dawał link do wywiadu z Frederikiem Vasseurem. Więc Sauber był na bank zainteresowany, jeśli chodzi o Force India nie jestem w 100% przekonany. Ale myślę że też myśleli o Robercie na poważnie.
    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Zarobiony jestem.

  6. #876

    Domyślnie

    Musimy tylko poczekać na to co będzie się działo dalej. Mam nadzieję, że jednak z biegiem czasu wskoczy na fotel na czas wyścigu

  7. #877

    Domyślnie

    Robert wraca do F1 !!!

  8. #878

    Domyślnie

    Wlasnie mialem pisac. Najwazniejszy news w tegorocznym Motorsporcie.
    Pursue happiness with diligence

  9. #879

    Domyślnie

    Należy mu się jak nikomu .
    Z6 II+N 28-75+N 17-28 +N 70-300 AF-P +FTZ II

  10. #880

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jjj Zobacz posta
    Robert wraca do F1 !!!
    A to nie było rok temu ?
    Nikon Fx

Strona 88 z 90 PierwszyPierwszy ... 38788687888990 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •