Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Tablet PC (nie graficzny)

    Witam ktoś miał może styczność z tym ustrojstwem i może poleci jakąś markę?. iPad stanowczo odpada

    Chce kupic na urodziny mojej lubej, glownie do surfowania i oglądania filmów. Wiem że każdy laptop bedzie lepszy, ale wiecie jakie kobiety są (wiecznie siedzi z Ipodem touch w łózku i ogląda jakies pierdołki). Pomyślalęm więc żeby kupić cos wiekszego - szkoda oczu
    de czysta i szkua

  2. #2

    Domyślnie

    Znajomy zakupił takiego cudaka "Tablet Leader TAB R70" i sobie chwali... WiFi działa sprawnie... Internet, filmy i mp3 bez problemów. Działa toto pod Androidem, ale da się zapuścić go na linuxie ... ponoć też na WInCE. Sam się nad nim zastanawiam, bo mi Pocket zaczyna świrować Kupione na Allegro od firmy z Wronek ....

  3. #3

    Domyślnie

    Z tego co wiem Android to wlasnie Linux. A odnosnie "plaskacza" byl juz temat, trzeba odgrzebac.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cosnek Zobacz posta
    Z tego co wiem Android to wlasnie Linux.
    Dokładnie tak. Android jest oparty na jądrze Linuxa. To coś jakby dystrybucja linuxa na urządzenia mobilne. Jak ktoś chętny to może tu znaleźć źródła Androida i zrobić dystrybucję Nikonid
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  5. #5

    Domyślnie

    ... o sie czepiać będą... chodziło mi o możliwość instalowania innych dystrybucji ...np. knoppix na nim działa

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kymaj Zobacz posta
    Witam ktoś miał może styczność z tym ustrojstwem i może poleci jakąś markę?. iPad stanowczo odpada
    Dlaczego, bo patrzac na ponizsze (iPod touch) to iPad wydaje sie naturalnym wyborem.

    Cytat Zamieszczone przez kymaj Zobacz posta
    Chce kupic na urodziny mojej lubej, glownie do surfowania i oglądania filmów. Wiem że każdy laptop bedzie lepszy, ale wiecie jakie kobiety są (wiecznie siedzi z Ipodem touch w łózku i ogląda jakies pierdołki). Pomyślalęm więc żeby kupić cos wiekszego - szkoda oczu

  7. #7

    Domyślnie

    Poczekaj na tablety z Androidem 3.0, niedługo powinny się pojawić.

    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  8. #8

    Domyślnie

    on poczeka , urodziny lubej - nie , nie wiem jaką kasę chcesz w to włożyć są laptopy z obracanym ekranem po złożeniu masz coś w stylu ipada po rozłożeniu funkcjonalnego laptopa od HP chyba

  9. #9
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Jak to jest na W7 (a jest na 99%) to raczej o ergonomii iPada nie ma co mówić.

  10. #10

    Domyślnie

    Mnie ipada przywiózł znajomy z US. W sumie impreza kosztowała 650USD za ipada 64GB. I tak jak porównywałem z czymkolwiek innym, to nie ma porównania. Szczególnie ekran.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •