Close

Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 114
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Ogranicznik AFu nie poprawia sytuacji? Bo w mojej makrówce po załączeniu jest na tyle dobrze, że nie mam pojęcia o jakim problemie piszesz Możesz wrzucić jakieś próbki z tego obiektywu. Szkiełko nie jest popularne a bardzo jestem ciekawy samego bokehu, o ostrość jestem spokojny.
    O właśnie, podłączę się do prośby, jakiś portret i z jedno makro

  2. #32

    Domyślnie

    Ogranicznik AF działa w opcji full, 0.45-nieskończoność, 0,31-0,45 cm. Do pracy z modelem to trochę słabo. Musiałby byc ogranicznik, nie wiem, moze od 1m do nieskończoności. A jak sie do jasnej ciasnej wrzuca zdjęcia na tym forum? Moze napiszcie mi na priva maila to podeślę.

  3. #33

    Domyślnie

    Dzięki zdjęciom od kolegi Lukasio, wybrałem Sigmę jako obiektyw makro i... Dzisiaj przyszedł nowy i zepsuty... Nie działa AF, ani w trybie auto, ani manualnie, kręcenie pierścieniem nic nie daje, nie rusza się skala...
    Nie chcę siać zamętu ale niebywałe to jest jak na made in Japan Już napisałem do sklepu czy reklamować przez nich, czy bezpośrednio w Sigmie. Trochę mam niesmak, jednach z dotychczasowych Sigm jestem zadowolony (17-70, 17-50, 18-35 A, 50 A)

  4. #34

    Domyślnie

    Pechozol jakiś. Może w transporcie za bardzo nim rzucali
    Napisz proszę jak się sprawa rozwinie, bo też mnie ta sigma kusi (też mam N85, co odpycha mnie od T90 ).
    Nie ma się czym chwalić

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Dzięki zdjęciom od kolegi Lukasio, wybrałem Sigmę jako obiektyw makro i... Dzisiaj przyszedł nowy i zepsuty... Nie działa AF, ani w trybie auto, ani manualnie, kręcenie pierścieniem nic nie daje, nie rusza się skala...
    Nie chcę siać zamętu ale niebywałe to jest jak na made in Japan Już napisałem do sklepu czy reklamować przez nich, czy bezpośrednio w Sigmie. Trochę mam niesmak, jednach z dotychczasowych Sigm jestem zadowolony (17-70, 17-50, 18-35 A, 50 A)
    Uuuu, no to otwarcie z Sigmą nie za fajne. Myślę, że faktycznie cos w transporcie się stało. Nie chcielibyśmy widzieć jak przesyłki są traktowane...

  6. #36

    Domyślnie

    Mi się nie wydaje, żeby to transport zepsuł obiektyw, był doskonale zapakowany więc pewnie rzucanie mu niestraszne Raczej to usterka produkcyjna ale zobaczę co Sigma na to
    Dam znać na pewno. Pozdrawiam serdecznie

  7. #37

    Domyślnie

    Kontynuując historię, obiektyw wysłany do sklepu, bez problemu wymieniony na nowy, już do mnie idzie. Poprosiłem, żeby przed wysyłką go sprawdzono, więc jestem dobrej myśli Dam znać jak przyjdzie, na razie mogę napisać same ochy i achy o sklepie cyfrowe.pl, 100% profesjonalizmu!

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Kontynuując historię, obiektyw wysłany do sklepu, bez problemu wymieniony na nowy, już do mnie idzie. Poprosiłem, żeby przed wysyłką go sprawdzono, więc jestem dobrej myśli Dam znać jak przyjdzie, na razie mogę napisać same ochy i achy o sklepie cyfrowe.pl, 100% profesjonalizmu!
    No to miejmy nadzieję że będzie ok.
    W Cyfrowe też kupiłem trochę sprzetu i mogę potwierdzić wysoką jakość obsługi.
    Nie ma się czym chwalić

  9. #39

    Domyślnie

    Sigma już w moim plecaku, wszystko działa jak należy, sklep ma u mnie mistrza za poważne traktowanie klienta. Nie powiem o niej na razie za wiele, bo pobawiłem się tylko w mieszkaniu. Bez lampy i z lampą, jest wszystko ok. Dość dobra stabilizacjia, nie ogarniam jeszcze czym różni się opcja 1 od 2. Pytanie do użytków, wasze stabilizacje też wydają takie dźwięki jak zgrzytające zębatki? Przy załączeniu i wyłączeniu stabilizacji taki zgrzyt, w 17-50 tak nie ma.
    Czekam na okazję do porządnego testowania, jak na razie ok. Pozdrawaim serdecznie

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Sigma już w moim plecaku, wszystko działa jak należy [...]

    To czekamy na spełnienie poniższej prośby:

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    O właśnie, podłączę się do prośby, jakiś portret i z jedno makro

Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sigma 150 mm f/2.8 APO EX DG OS HSM Macro
    By tomgol in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 16-10-2014, 12:25
  2. Sigma 150mm F2.8 EX DG HSM MACRO bez OS?
    By infestor in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2013, 21:55
  3. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-12-2012, 22:40
  4. Sigma 150mm f/2.8 EX DG OS HSM Macro
    By Demonek in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 18-10-2010, 17:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •