Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Oprogramowanie Nikon D3000 problem kompatybilnosci z Windows 7

    Witam wszystkich bardzo serdecznie... Od pewnego czasu jestem szczesliwym posiadaczem albo i nieszczesliwym windowsa seven (oryginal). Posiadam rowniez nikon d3000 z ktorym ma nielada problem. Chodzi o to ze w gdy podejmuje probe podlaczenia aparatu za pomoca kabla USB wyskakuje mi blad ze nie moze znalesc sterownika... jednak gdy recznei aktualizuje pokazuje ze taki o to sterownik jednak jest ale nie moze go zainstalowac... Sprawdzilem wszystkie porty USB i jest tak samo ... w ogole dziwnie mi pokazuje bo znaleziony sprzet to: "nikon dsc d3000" a sprawdzalem na VISTA i normalnie... Ten brakujacy sterownik ktorego nie mozna zainstalowac to MTP USB... czy ktos mial podobny problem i wie jak go rozwiazac ? ( instalowalem rowniez sterowniki otrzymane na plycie wraz z aparatem ) nie kupilem rowniez aparatu 2 dni czy miesiac temu kozystam z niego rok ale nigdy nie podlaczalem go pod pc... zawsze uzywalem adaptera !

  2. #2

    Domyślnie

    A po co go podłączasz do komputera?
    Pozdrawiam Tadeusz.
    FB

  3. #3

    Domyślnie

    poniewaz za pomoca Camera Control Pro 2 moge fotografujac w domowym mini studio miec odrazu zdjecia na pc i nie musze ciagle wyjmowac karty i wkladac

  4. #4

    Domyślnie

    Rozumiem, że CCP2 masz w wersji kompatybilnej z W7 ( kompatybilna chyba od wersji 2.7.0). Jeśli tak to może być większy problem. Ja miałem podobnie z nieco innym softem. Też nie mogłem zainstalować sterownika. Poszło dopiero jak zrobiłem reinstal systemu spróbowałem zainstalować go na goły system (bez aktualizacji i innego oprogramowania). Ale może niech jeszcze się ktoś wypowie w tej kwestii.
    Pozdrawiam Tadeusz.
    FB

  5. #5

    Domyślnie

    powiem tak, ze ja mam swiezy seven kupilem niedawno profesional i na vista dziala bez problemu...
    Mniej sprzętu... Więcej talentu...
    Portfolio: www.fotogrzeszkowiak.pl

  6. #6

    Domyślnie

    U mnie był podobna sytuacja. Na Viście też szło a na W7pro sterownik nie chciał za nic się zainstalować. Parę dni wcześniej ktoś ze znajomych instalował mi W7 pod moją nieobecność i zainstalował mi ten sterownik. Po paru dniach zachciało mi się raidu. Postawiłem od nowa system, wgrałem potrzebne programy no i tylko sterownik protestował. Nawet człowiek, który pierwszy raz wgrywał mi W7 nie wyczaił dlaczego nie można go ponownie zainstalować. Dopiero ktoś podpowiedział mi, że najlepiej instalować go na goły system. Nie miałem wyjścia, postawiłem W7 jeszcze raz, no i na czysty system ster poszedł bez problemu. Ale w tym przypadku trzeba jeszcze zasięgnąć opinii innych.
    Pozdrawiam Tadeusz.
    FB

  7. #7

    Domyślnie

    ok mimo wszystko dziekuje za pomoc, postaram sie tak zrobic
    Mniej sprzętu... Więcej talentu...
    Portfolio: www.fotogrzeszkowiak.pl

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •