Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Nie mam takiej kolumny a przynajmniej nie jak wcisnę PPM i właściwości.
    A masz może zakładkę Zabezpieczenia we właściwościach danego folderu ?

    Pozdrawiam
    Michał
    Nikon D600 & D300 | N10.5/2.8 | N50/1.8 | N18-135/3.5-5.6 | S24-70/2.8 | S70-200/2.8 | SB900 | i trochę innych klamotów

  2. #12

    Domyślnie

    a masz SP3? jeśli nie - zainstaluj go
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  3. #13

    Domyślnie

    no dobra.. ale chodzi tutaj od zablokowanie dostepu innym uzytkownikom z prawami administratora. jesli klikniemy Odmów dla grupy Administratorzy, w ktorej sami sie znajdujemy, to bedzie to nadrzedne uprawnienie nad jakimkolwiek Zezwalaj. i klikanie na Tworca/Wlasciciel nic nie pomoze. chyba nawet system nie przyjmie takiej zmiany dla Zezwalaj. wiec sami nie wejdziemy. trzeba by Adminow na jakies grupy rozdzielic z oddzielnymi prawami i kombinowac. nie wie czy to proste rozwiazanie.
    abstrachujac od tego ze jak ktos ma prawa administratora to mu powiewa takie zablokowanie, bo klika prawym i wybiera Przejmij uprawnienia i tyle z takiej zabawy. no chyba ze mnie cos ominelo.
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem

  4. #14

    Domyślnie

    a generalnie jak ma być na prawdę bezpiecznie użyj truecrypta i wtedy podmontowujesz jako dodatkowy napęd. nie chroni to jednak przed wykasowaniem kontenera.
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •