Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1

    Domyślnie Jak uzyskac taką skórę?

    Witam,

    szperam i próbuje ostatnimi czasy osiągnąć efekt "świeżej skóry". Czy jak na zdjęciach beauty Aldony Kacznarczyk, Sebastiana Cwiqa czy chociażby w najnowszej kampanii Chanela z Moniką Jagaciak(JAC).

    http://www.sassisamblog.com/2010/11/...nel_beauty_02/


    Jak uzyskać efekt takiej skóry. Nie wygląda mi ona chyba na używani blura. Czy to chodzi o mozolne stemplowanie czy ke? Chodzi o idealną skórę- za pewne ma na to duży wpływa make up i odpowiednie naświetlenie.

    Jakieś pomysły?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez surfer_19 Zobacz posta
    Nie wygląda mi ona chyba na używani blura.
    Chyba jednak wygląda. A wręcz na pewno. I jest to zrobione słabo - brak faktury skóry (porów), włosków, ot, płaski plastik. To dość ciekawe określenie "świeża skóra" w stosunku do tej plasteliny. Moja rada: nie idź tą drogą.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  3. #3

    Domyślnie

    Może i jest to blur, ale kurcze nie ma tej charakterystycznej mgielki

    A co do pójścia tę drogą to zauważ, że w wszelkiego rodzaju czasopismach, zdjęciach beauty(otwórz chociażby katalog avonu i obejrzyj zdjęcia beauty), które się sprzedają jest taka faktura, a w zasadzie jej brak.

  4. #4

    Domyślnie

    na zdjeciach beauty jest PRAWIE tak jak na tej focie. tu jednak jest za bardzo pojechane. nie lepiej zrobic zwykly retusz i pomeczyc dodge/burn ? IMO znacznie lepiej to wyglada

  5. #5

    Domyślnie

    Ale zacznijmy od tego, że zdjęcie jest w brzydki sposób przepalone. No i blurem się nie wygładza skóry. A dokładniej to większość robi to blurem, ale nie tędy droga.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez surfer_19 Zobacz posta
    Może i jest to blur, ale kurcze nie ma tej charakterystycznej mgielki
    Jest, przyjrzyj się dobrze. Tyle że blur jest wymaskowany z oczu, dziurek nosa, ust, włosów.

    Cytat Zamieszczone przez surfer_19 Zobacz posta
    A co do pójścia tę drogą to zauważ, że w wszelkiego rodzaju czasopismach, zdjęciach beauty(otwórz chociażby katalog avonu i obejrzyj zdjęcia beauty), które się sprzedają jest taka faktura, a w zasadzie jej brak.
    Wydaje się też setki tysięcy na robienie idiotycznych reklam i czegóż niby to miałoby dowodzić?
    I'm one of those bad things that happen to good people

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał Jędrak Zobacz posta
    No i blurem się nie wygładza skóry.
    W takim razie, którędy droga?

    Cytat Zamieszczone przez de Fresz Zobacz posta
    Jest, przyjrzyj się dobrze. Tyle że blur jest wymaskowany z oczu, dziurek nosa, ust, włosów.
    No oki niech jest wymaskowany robiłem już takie rzeczy, ale zawsze otrzymywałem efekt niezadowalający mnie.

    To jest to!!::P

    http://sebastiancviq.com/beauty-1.html
    Ostatnio edytowane przez swider ; 06-02-2011 o 13:12

  8. #8

    Domyślnie

    Link ktory podales nie ma nic wspolnego ze zdrowa i mloda cera. Jesli autor tej strony chcial uzyskac lalki, a nie ludzi, to mu sie to udalo.

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matyjasz Zobacz posta
    Blur + grain
    A dziękuję nie omieszkam spróbować

    A mi nie chodzi o to co chciał autor uzyskać tylko jak to uzyskał:P Wiadomo ja też wolę jak skóra jest "nie wypacynkowana" tylko widać jej fakturę no, ale dużo łatwiej sprzedać "wypacynkowaną" fotę; patrząc chociaż by po portretach będących reklamą w prasie drukowanej

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •