Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Spyder Express - gdzie wrzucić plik kolorów żeby go załadowało

    Stawiałem system na nowo, przed formatem zgrałem sobie plik kolorów, który zrobił spyder (windows\system32\spool\drivers\color\Spyder2expre ss.icm). Nie mam teraz u siebie spyderka, więc zainstalowałem soft spider2express i wrzuciłem plik Spyder2express.icm z powrotem do windows\system32\spool\drivers\color\Spyder2expres s.icm. Tylko spyder zamiast go ładować, to przy uruchomieniu wyświetla komunikat:


    Coś zrobiłem nie tak?

  2. #2

    Domyślnie

    Wprawdzie ręcznie tego nie robiłem , ale zobacz panel sterowania-> zarządzenie kolorami->urządzenie wybierz ekran i tam dodaj ten profil.
    To oprogramowanie Spydera nie będzie nawet potrzebne.
    Aha to dotyczyło windows 7, w XP też to jest gdzieś we właściwościach ekranu.

  3. #3

    Domyślnie

    Skopiowany profil trzeba ustawić jako domyślny.

    W XP:

    W Viście i 7:
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  4. #4

    Domyślnie

    Wlasciwie Tom juz Tobie odpowiedzial, ale wazne jest tez zebys mial identyczne sterowniki do karty graficznej.....bo moze przeklamywac.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki, zrobiłem jak Tom napisał. A co w przypadku takiej samej sytuacji na OS X? Co tam ustawić żeby nie namieszać w systemie, a żeby profil zadziałał?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    Dzięki, zrobiłem jak Tom napisał. A co w przypadku takiej samej sytuacji na OS X? Co tam ustawić żeby nie namieszać w systemie, a żeby profil zadziałał?
    Wybrać po prostu właściwy profil w Preferencje systemowe/Monitory/Kolor
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •